Mieszkania w Kamienicy na Woli w większości sprzedane

Do pierwszej połowy sierpnia 2016 roku firma RealCo Property Investment and Development sprzedała 60 proc. mieszkań w kamienicy przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie, w tym wszystkie mieszkania jednopokojowe.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 10:21

Remont zabytkowej kamienicy rozpoczął się w październiku 2015 roku, a sprzedaż w styczniu  kolejnego roku. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem, mimo tego że najbardziej reprezentacyjne elementy są jeszcze w trakcie rewitalizacji.

- W Warszawie jest niewielu deweloperów, którzy rewitalizują zabytkowe budynki, a takie unikalne miejsca cieszą się dużą popularnością, tym bardziej, że idzie za tym doskonała lokalizacja. Nasi klienci zwracają uwagę na historię obiektu oraz zabytkowe detale, wysoki standard wykończenia, duże przeszklenia i wysokość mieszkań wynoszącą prawie trzy metry. Należy zaznaczyć, że taka wysokość nie jest powszechna i rzadko występuje w nowym budownictwie. Osoby, które kupują mieszkania w kamienicy doceniają nie tylko jej estetykę, ale również walory życia w kameralnym budynku, których nie dają duże osiedla – mówi Marlena Rejczak, kierownik sprzedaży w RealCo.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Klienci mogą jeszcze nabyć na ul. Ogrodowej 65 mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. Nieruchomość posiada pełną własność gruntu. Kamienica ma pięć pięter, windy a na ostatnich kondygnacjach usytuowane będą atrakcyjne lokale z dużymi balkonami i tarasami. Historyczny budynek znajduje się w świetnej lokalizacji, tuż przy Śródmieściu, a w trakcie prac rewitalizacyjnych zostaną odtworzone oryginalne detale obiektu takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja.

- W związku z tym, że w drugiej połowie września tego roku planujemy zakończenie prac związanych z rewitalizacją całej elewacji, klienci faktycznie dostrzegą, jak finalnie kamienica będzie prezentowała się na zewnątrz. To spowoduje, że mieszkania będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. Zakończenia sprzedaży inwestycji oczekujemy w grudniu bieżącego roku – dodaje Marlena Rejczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych