Mieszkania w kamienicy przy Kujawskiej 3 już w sprzedaży

Kamienica przy ul. Kujawskiej 3 w Warszawie to przykład przedwojennej warszawskiej architektury. Od czerwca br. można zakupić w niej mieszkania, już od 27 mkw. Na przyszłych mieszkańców czekają klimatyczne lokale położone w kameralnej i pełnej zieleni okolicy tuż przy centrum miasta.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2017 16:15

Inwestycja przy ul. Kujawskiej 3 położona jest na granicy Śródmieścia i Mokotowa, blisko pl. Unii Lubelskiej i ul. Puławskiej, w drugiej linii zabudowy, schowana w zacisznym zaułku. RealCo Property Investment and Development od czerwca br. oferuje do sprzedaży lokale w metrażach od 27 do 80 m2.

Kamienica, znajdująca się przy ul. Kujawskiej 3, została wybudowana w połowie lat ’30 XX wieku. W planach RealCo jest przeprowadzenie renowacji budynku, uwzględniającej zachowanie przedwojennych detali architektonicznych, w tym odnowienie modernistycznej elewacji, stalowo-szklanej bramy oraz dziedzińca. Kamienica odzyska swój dawny blask, a standard lokali zostanie podniesiony do oczekiwań dzisiejszych klientów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja budynku łączy w sobie uroki zamieszkiwania w pobliżu terenów zielonych, a jednocześnie pozwala w pełni korzystać z tętniącego życiem centrum miasta. Mieszkańcy w wolnej chwili mogą pójść na spacer na Plac Zbawiciela, do Parku Morskie Oko czy Parku Łazienkowskiego, ponadto niedaleko budynku znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy, a także wiele obiektów rekreacyjnych, w tym kluby fitness, squash, basen i spa. W okolicy znajduje się także rozbudowana sieć komunikacji publicznej, w tym stacja metra oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe, kursujące w rożnych kierunkach Warszawy. Do centrum można łatwo dojechać w niecałe 8 minut. Bardzo blisko kamienicy położone są też budynki Wydziałów Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz innych uczelni. A to tylko część zalet tej lokalizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych