Mieszkania w kamienicznym stylu: 6 Sierpnia 40/42

Elewacja budynku realizowanego przez Concept Inwestycje przy 6 Sierpnia 40/42 w Łodzi stylem nawiązuje do kamienicy i utrzymana jest w jasnej, oliwkowej tonacji. Ceny mieszkań zaczynają się od 4300 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 16:17

Na sześciu kondygnacjach znajduje się 130 mieszkań od 25 mkw. do 57 mkw. Istnieje możliwość połączenia mniejszych lokali. Nad parterem urządzono zielony dach. Parking umieszczono w podziemiach budynku. Klatka schodowa oraz winda prowadzą prosto z poziomu parkingu na kondygnacje mieszkalne.

Przestrzenne klatki schodowej i schody zostały utrzymane w nowoczesnym stylu. Drzwi wejściowe do mieszkań są antywłamaniowe z podwójnym zamkiem. Dla bezpieczeństwa mieszkańców rozprowadzony jest system zdalnego monitorowania. Budynek zaopatrzono w system instalacji telewizyjnej i internetowej oraz nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe, których charakter w żaden sposób nie zakłóci spokoju mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest na rogu ul. 6 Sierpnia i Żeromskiego. Ma dogodne połączenia tramwajowe i autobusowe ze wszystkimi rejonami miasta. W najbliższym otoczeniu jest bardzo dobra infrastruktura - Zielony Rynek, sklepy, apteka, bank i poczta. W odległości spaceru - przedszkola, gimnazjum, dwie szkoły podstawowe, trzy licea i kilka wyższych uczelni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych