Mieszkania w pobliżu szczecińskiej Bramy PortowejHouseMarket.pl - 22 marca 2016 15:18


Kilka minut od Bramy Portowej i centrum Szczecina, przy ul. Kusocińskiego firma Budnex buduje wielorodzinny zespół mieszkaniowy. Składać się będzie z czterech budynków z mieszkaniami na pięciu kondygnacjach naziemnych. Łącznie powstanie ich 175.


Przy Kusocińskiego znajdą się między innymi chętnie kupowane jako inwestycja małe mieszkania o powierzchni ok. 34 mkw. oraz idealne jako pierwsze lokum dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Nie zabraknie układów trzypokojowych o zróżnicowanym metrażu z pokojem dziennym zawierającym aneks kuchenny.

Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni użytkowej od 34 do 75 mkw. Do każdego lokalu przynależy duży ustawny balkon. Deweloper jest otwarty na łączenie mieszkań. Możliwe są też drobniejsze zmiany w aranżacji poszczególnych pomieszczeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W podziemiach znajdą się jednostanowiskowe i dwustanowiskowe garaże oraz komórki lokatorskie. Pozostałe 131 miejsc parkingowych zaplanowano po obu stronach drogi wewnętrznej komunikującej zespół z ulicą Kusocińskiego. Na terenie przyszłej posesji zaprojektowano plac zabaw dla dzieci. Wszystkie klatki schodowe wyposażone będą w cichobieżne windy.

Mieszkania powyżej 40 mkw. kosztują 4700 zł/mkw., z narożnym balkonem – 4900 zł/mkw., a te o powierzchni do 40 mkw. – 5100 zł/mkw. brutto. Komórki lokatorskie na kondygnacji podziemnej deweloper wycenił na 1200 zł/mkw. brutto, a te na półpiętrach - 1600 zł/mkw. brutto.

Za garaż jednostanowiskowy trzeba zapłacić 1600 zł/mkw. brutto. Dwustanowiskowy jest tańszy od 200 zł. Planowany termin zakończenia realizacji budynku nr 1 to 15 grudzień 2016 r. Budynek nr 2 ma być oddany do użytkowania w lipcu 2017 r., a dwa ostanie – w grudniu 2017 r.