Mieszkania w Zgorzelcu z widokiem na starówkę Görlitz

Przedsiębiorstwo AK Future realizuje budynek wielorodzinny w Zgorzelcu przy ul. Scultetusa. Pomieści 38 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych. Z okien niektórych lokali widać będzie starówkę Görlitz.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 15:46

Realizowany przez Przedsiębiorstwo Wieobranżowe AK Future nowy budynek wielorodzinny stanowi ostatni etap zabudowy istniejącej pierzei przy ulicach Iwaszkiewicza i Scultetusa w Zgorzelcu. W dwuklatkowym, czteropiętrowym budynku znajdzie się 38 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o metrażu od 38,16 mkw. do 112,22 mkw. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 3600 zł do 4400 zł. Planowany termin oddania obiektu do użytku to marzec 2018 r.

Dla przyszłych mieszkańców przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy – łącznie 23 miejsca postojowe. W każdym budynku jeździć ma od poziomu garażu na poszczególne kondygnacje cichobieżna winda. W standardzie wykończenia są m.in. parapety drewniane i stolarka okienna z roletami zabezpieczającymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i możliwością sterowania elektrycznego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy będą tworzyć wspólnotę mieszkaniową przy udziale profesjonalnego zarządcy, dzięki czemu każdy nabywca stanie się częścią lokalnej społeczności wraz z prawem głosu w kwestiach zarządzania wspólną nieruchomością.

W ofercie dewelopera są mieszkania spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych. Lokale przystosowano do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne, posiadają możliwość bezkolizyjnego podjazdu.

Inwestycja jest zlokalizowana w zabytkowej części Zgorzelca. Budynek nawiązuje do istniejącej w tej okolicy linii zabudowy, dostosowując ją do współczesnych trendów. Wystawa okienna poszczególnych mieszkań pozwala cieszyć się widokiem pobliskiego Przedmieścia Nyskiego z przepiękną starówką miasta Görlitz po stronie niemieckiej oraz widokiem na zabytkową, gotycką Katedrę św. Piotra i Pawła.

Inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób szukających ciszy i spokoju, bez konieczności wyprowadzania się poza granice centrum miasta. W pobliżu znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, szkoły, apteka, przychodnia, poczta, kościół, restauracje, a także wiele terenów rekreacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych