Mieszkania z panoramą na centrum BydgoszczyHouseMarket.pl - 24 marca 2016 12:31


Na Wzgórzu Wolności przy zmodernizowanym odcinku ul. Słowiańskiej w Bydgoszczy powstanie nowy pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki położeniu blisko skarpy, z wyższych kondygnacjach doskonale widoczne będzie centrum Bydgoszczy.


Budynek otrzyma kształt litery C. W sumie liczyć będzie pięć kondygnacji. Na ostatnim piętrze zaprojektowano mieszkania z antresolami. Dostępne będą lokale o powierzchni od 33 do 133 metrów kwadratowych. W budynku nie będzie instalacji gazowej. Spółdzielnia zaplanowała drzwi antywłamaniowe klasy C, okna z PCV oraz parapety okienne zewnętrzne z blachy stalowej.

Wszystkie lokale mają być wyposażone w system odzysku ciepła wentylacyjnego (rekuperację). Na każdej klatce schodowej zaplanowano windy. Budynek będzie całkowicie podpiwniczony z garażem. Zostanie również wyposażony w instalacje solarną do podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz panele fotowoltaiczne, które produkować będą energie elektryczną dla potrzeb ogólnych budynku (zasilanie wind, oświetlenie).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestor – SM Budowlani zamierza rozpocząć inwestycję jeszcze wiosną tego roku i zakończyć w czwartym kwartale 2017 roku.