Mieszkania z widokiem na Zatokę Gdańską. Nowy etap Nowej Letnicy

Robyg z początkiem października włączył do sprzedaży nową pulę mieszkań w ramach osiedl Nowa Letnica. Kolejny, przedostatni już etap Nowej Letnicy oferuje 138 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 04 października 2021 16:53

Do oferty Robyg trafił kolejny etap osiedla Nowa Letnica. W nowym 17-piętrowym budynku dostępnych będzie 138 mieszkań o metrażach od 31 do 110 mkw. i lokalach komercyjnych o powierzchni od 50 do 350 mkw.

Na szczególną uwagę zasługują 63-metrowe mieszkania dwustronne z dwoma balkonami – jednym na słonecznej południowej stronie, drugim z imponującą panoramą na morze.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na pierwszym piętrze znajdować się będzie fitness do wyłącznego użytku dla mieszkańców. Dla ich wygody zostaną przygotowane również pomieszczenie na paczki dla kurierów, rowerownia oraz wózkarnia. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w system Smart House Gold, który umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami w mieszkaniu. O komfort akustyczny mieszkańców zadbają trzyszybowe, okna panoramiczne o imponującej wysokości ok. 220 cm, antywłamaniowe drzwi wejściowe 220 cm o podwyższonym standardzie oraz murowane ścianki działowe umożliwiające łatwą aranżację wnętrza. . Na parterze powstaną lokale usługowe, w których funkcjonować będą sklepy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych