Mieszkaniowy projekt Spectry na półmetku

Sprzedaliśmy już 50 proc. mieszkań w naszej nowej inwestycji mieszkaniowej Bobrowiecka 10 realizowanej na warszawskim Dolnym Mokotowie - mówi Dariusz Sokołowski, prezes Spectra Development. Kompleks zaoferuje oprócz mieszkań o podwyższonym standardzie handel i usługi na parterze budynków.

Autor: propertynews.pl 29 listopada 2016 09:00

Budowa kompleksu Bobrowiecka 10 osiągnęła stan surowy zamknięty, tym samym inwestycja mieszkaniowa Spectra Development zbliża się ku końcowi. Obecnie trwają ostatnie prace infrastrukturalne. Budynek ma zostać oddany do użytku pod koniec pierwszego kwartału 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ten kompleks charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją - mówi Dariusz Sokołowski, prezes Spectra Development. Budynki położone są między ul. Sobieskiego i Czerniakowską na dolnym Mokotowie, zaledwie 4 km do centrum Warszawy, blisko prestiżowych Alei Ujazdowskich i Parku Łazienkowskiego. W pobliżu znajduje się Most Siekierkowski. Lokalizacja zapewnia więc doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami Warszawy - podkreśla Dariusz Sokołowski.

Projekt mieszkaniowy Bobrowicka 10 składa się z czterech budynków oferujących 123 mieszkania o podwyższonym standardzie o powierzchniach od 28 do 129 mkw. Na parterze znajduje się 8 lokali usługowych, gdzie powstaną najprawdopodobniej delikatesy, kawiarnia i usługi.Wraz z biurowcem Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 inwestycja stanowi kompleks Bobrowiecka zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych