Miłe Zacisze II. Wyjątkowe apartamenty w Katowicach

Do końca roku trwa promocja w przedsprzedaży Miłego Zacisza II. Cena za metr kwadratowy wynosi 3996 zł. Cała inwestycja składa się z 252 apartamentów. Deweloper - spółka MP Project Invest zaplanowała jej realizację w trzech etapach.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 10:11

Miłe Zacisze II powstaje w katowickiej dzielnicy Piotrowice, przy ul. Tunelowej. Inwestycja jest kontynuacją osiedla Miłe Zacisze, znajdującego się po drugiej stronie ulicy Tunelowej. Projekt powstał w znanej katowickiej pracowni architektonicznej Wojciecha Wojciechowskiego.

Miłe Zacisze II obejmuje połączone ze sobą małe zespoły mieszkaniowe. Składają się z trzech kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej, w której znajdą się garaże oraz komórki lokatorskie. Cała inwestycja to 252 apartamenty o powierzchni od 27 do 85 mkw. Każdy z obszernym tarasem liczącym nawet 51 mkw. lub balkonem. Na osiedlu zaplanowano 351 miejsc parkingowych, w tym 289 w kondygnacji podziemnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Realizację deweloper podzielił na trzy etapy. Zakończenie pierwszego, w którym powstaną 72 mieszkania zaplanowano na listopad 2016 r. Kolejny, obejmujący 91 mieszkań ma zostać oddany w sierpniu 2017 roku. Trzecią część Miłego Zacisza II inwestor – spółka MP Project Invest zamierza ukończyć w sierpniu 2018 roku. Będzie to 81 lokali.

Układy mieszkań prezentują funkcjonalność każdego z pomieszczeń z uwzględnieniem swobody komunikacji, wyodrębnienia strefy dziennej, nocnej, a także miejsc przeznaczonych do pracy z dostępem do dodatkowej przestrzeni, takiej jak taras czy balkon. Wszystkie tarasy i balkony wykończone zostaną deską kompozytową, która gwarantuje komfort użytkowania oraz daje wrażenie ciepła, porównywalne z drewnem naturalnym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych