MINI Apartamenty. Maksimum możliwości

MINI Apartamenty, realizowane we Wrocławiu przez spółkę Pułaskiego Park I, to unikalny projekt dla inwestorów szukających sposobu na bezpieczną lokatę kapitału z potencjalnie wysoką stopą zwrotu. W budynku znajdą się 54 mieszkania modułowe. Każde składać się będzie z niezależnie funkcjonujących modułów - od dwóch do czterech.

 

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 08:58

Najważniejszy etap prac na budowie Mini Apartamentów, czyli wylanie płyty fundamentowej już dawno deweloper ma za sobą. Do jej wykonania użyto betonu z 70 betoniarek i 92 tony stali. Aktualnie na ukończeniu są ściany żelbetowe parteru.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

MINI Apartamenty są propozycją dla osób, chcących posiadać własną nieruchomość, która może na siebie pracować, a jednocześnie nie mają czasu, aby zająć się jej urządzeniem, bieżącą obsługą i wynajmem, a także reklamą. To również świetne rozwiązanie dla tych, którzy mieszkają za granicą lub w innym mieście, a do Wrocławia przyjeżdżają okazjonalnie. Wówczas mogą mieć komfort mieszkania we własnym apartamencie, a w pozostałych okresach czerpać zyski z jego wynajmu.

Nie tylko miejsce do spania

Warto podkreślić, że MINI Apartamenty to nie tylko miejsce do spania i odpoczynku, ale także infrastruktura hotelowa, czyli recepcja z szafkami depozytowymi, pralnia, fitness z saunarium, jacuzzi oraz pomieszczenia szkoleniowo – konferencyjne. W przyszłości inwestor planuje budowę parkingu podziemnego.

Najemcy będą mogli korzystać z tych dodatkowych udogodnień w budynku bez ponoszenia kosztów ich utrzymania przez właścicieli mieszkań. Budynek wyposażony będzie m.in. w energooszczędne oświetlenie LED oraz wentylację mechaniczną z rekuperacją i filtrami HEPA, które zapewnią czyste powietrze, wolne od smogu i pyłków. Każdy z 54 apartamentów o powierzchni od 33,22 mkw. do 97,63 mkw. posiadać będzie przestronny balkon oraz duże przeszklenia, gwarantujące doskonałe doświetlenie pomieszczeń.

Bezpłatny projekt apartamentu został wykonany przez architektów wnętrz, dzięki czemu zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni. Istnieje możliwość zlecenia wykończenia w standardzie apartamentu hotelowego, obejmującego meble na wymiar, nowoczesne oświetlenie, elegancką łazienkę, sprzęt AGD i RTV.

MINI Apartamenty standard

Wnętrze apartamentu bazuje na ponadczasowym połączeniu jasnej kolorystyki (biel, kremowy, jasnoszary) z ciepłym odcieniem dębu. Nowoczesne czarne dodatki oraz akcenty w charakterystycznym kolorze turkusowym ożywiają przestrzeń. Każdy centymetr kwadratowy MINI apartamentu został mądrze wykorzystany dzięki zastosowaniu szaf na wymiar. Pozostałe meble (stół, stolik, krzesła) są na tyle kompaktowe i mobilne, że można je przestawiać wedle uznania.

Znajdująca się przy oknie część wypoczynkowa wyposażona jest w wygodną rozkładaną kanapę, pojemne szafy oraz wnękę na telewizor. W kompaktowym aneksie kuchennym przewidziano miejsce na przechowywanie oraz wszystkie niezbędne sprzęty- lodówkę, zmywarkę, mikrofalówkę. Wielofunkcyjny stół może dostosowywać się do aktualnych potrzeb użytkownika - służyć jako miejsce do spożywania i przygotowywania posiłków lub do pracy. W eleganckiej łazience znajdzie się nowoczesna kabina typu walk in, szafki oraz duże lustro.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych