Mińska 63 z pozwoleniem na użytkowanieHousemarket.pl - 17 czerwca 2021 09:19


Syrena Invest, firma deweloperska z hiszpańskimi korzeniami, rozpoczęła przekazywanie mieszkań w ukończonej inwestycji Mińska 63 na warszawskim Kamionku w dzielnicy Praga Południe.

– Stworzenie kolejnych wygodnych miejsc do życia i pracy to zawsze duża satysfakcja. Cieszę się, że wszystkie mieszkania znalazły nabywców. To pokazuje, że klienci szukają funkcjonalnych projektów, które umożliwiają indywidualne aranżacje i są wykonane w najwyższym standardzie – mówi Marianelly Hernández Reyna, dyrektor generalna Syrena Invest.

Estetyka i styl Mińskiej 63

W najnowszej inwestycji Syrena Invest powstało 156 mieszkań, 5 lokali usługowych i 5 biurowych, wszystkie o wysokości 2,7 m. Na ostatnim piętrze znajdują się apartamenty z tarasami, a na parterze mieszkania z ogródkami o powierzchni do 138 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura budynku w szczegółach odzwierciedla kamienice przedwojennej Pragi, gdzie podłogi z terakoty w układach geometrycznych i dywanowych nawiązują do ówczesnego stylu, np. do gorsecików manufaktury Dziewulski i Lange. Inwestor o iberyjskich korzeniach podkreślił też hiszpańsko-polski mariaż poprzez wykorzystanie ceramiki do stworzenia klasycznych układów dywanowych z hiszpańskimi motywami. Elewacja budynku z kolei ma delikatne akcenty w kolorze drewna i szklane balustrady, co dobrze wpisuje się w ponadczasową architekturę.

W budynku znajduje się 166 miejsc postojowych na parkingu podziemnym. Deweloper zadbał również o ciekawe zaaranżowanie ogólnodostępnych terenów zielonych wokół budynku, które będą służyć całej lokalnej społeczności.