Miodowy Dom. Kuszące mieszkania dla plażowiczów

Miodowy Dom, projekt deweloperski firmy Pro-Bud powstanie w śródmieściu Kołobrzegu. W sześciokondygnacyjnym budynku mieszkalno-usługowym zaprojektowano 97 mieszkań, 37 garaży oraz lokale użytkowe.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 16:06

Mieszkania w Miodowym Domu będą miały zróżnicowany metraż, począwszy od jednopokojowych o powierzchni od 29 mkw. aż do przestronnych czteropokojowych o wielkości do 78 mkw. Każdy lokal zostanie wyposażony w balkon lub taras oraz własną komórkę lokatorską, zlokalizowaną w części podziemnej lub na piętrach. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji garaż podziemny. Cena jednego miejsca kosztuje 48 tys. zł brutto. Ponadto na terenie posesji przewidziane są miejsca postojowe.

Budynek będzie powstawał w dwóch etapach. Deweloper Pro-Bud planuje zakończyć etap A w październiku 2017 roku. Planowany termin realizacji etapu B to październik 2018 roku. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niewątpliwym atutem Miodowego Domu jest jego lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ul Unii Lubelskiej. Oznacza to, że mieszkańcy będą mieć blisko nie tylko do ścisłego centrum – zaledwie 500 m do ratusza oraz bazyliki, ale również do plaży i malowniczego parku nadmorskiego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych