Mirbud rozbuduje Osiedle na Wzgórzu

JHM Development podpisał ze spółką Mirbud umowę na budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych Osiedla na Wzgórzu. W ramach tych trzech etapów: drugiego, trzeciego i czwartego powstanie odpowiednio 56, 48 i 28 mieszkań oraz 30 garaży.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 00:00

Rozpoczęcie robót dla budynku nr 4 nastąpi pierwszego października 2016 r. Zakończenie prac przewidziane jest na 30 kwietnia 2018 r. Budowa kolejnego bloku nr 5 zacznie się pierwszego kwietnia 2017 r., a skończy 30 września 2018 r. Budynek nr 6 Mirbud rozpocznie pierwszego października 2017 r., a zakończy – 30 grudnia 2018 r. Wynagrodzenie wynosi: 18.371.920 zł netto, do którego zostanie doliczony należny podatek VAT.

Osiedle na Wzgórzu powstaje w spokojnej części Brzezin, w niewielkiej odległości od centrum miasta, pływalni oraz punktów usługowych. Docelowo liczyć będzie sześć trzypiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 256 mieszkań oraz 56 wbudowanych garaży.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bloki charakteryzują się prostą, harmonijną architekturą. Elewacja wykonana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny wspólne z dużą ilością zieleni, kolorowymi placami zabaw dla dzieci oraz alejkami spacerowymi.

Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość Łodzi. W rezultacie Osiedle na Wzgórzu posiada walory spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy z bliskością dużej aglomeracji miejskiej.

Wszystkie z mieszkań dostępnych posiadają duży balkon oraz przynależne pomieszczenie gospodarcze. Budowa osiedla została podzielona na etapy. W ramach pierwszego etapu inwestycji zrealizowano trzy budynki zlokalizowane przy ul. Głowackiego 47, 49, 51. Znalazło się w nich 128 mieszkań od dwupokojowych do trzypokojowych o powierzchniach od 43,5 do 74,9 mkw.

Obecnie w ramach pierwszego etapu deweloper ma w ofercie sprzedaży dziewięć gotowych lokali mieszkalnych oraz jeden garaż. W ramach drugiego etapu budowy osiedla powstanie budynek przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 2, w którym znajdzie się 56 mieszkań o powierzchniach od 38,0 mkw. do 66,6 mkw. oraz 16 garaży. Przedsprzedaż mieszkań w ramach tego budynku została już rozpoczęta.

Część mieszkań dostępnych będzie w ramach programu MdM. Oddanie budynku do użytku planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych