Mitturba łączy komfort miasta ze spokojem przedmieścia

Realizowany przez Pawo Residence projekt Mitturba to budynek o 12 kondygnacjach łączący w sobie 116 mieszkań i trzy lokale użytkowe. Powstaje na krakowskiej Woli Duchackiej, dzielnicy, która pozwala połączyć komfort mieszkania w mieście ze spokojnym życiem na przedmieściach.

Autor: HouseMarket.pl 13 października 2016 10:16

Deweloper rozpoczął prace budowlane w czerwcu 2015 roku. Ich zakończenie planuje na marzec 2017 roku. Termin, do którego nastąpi przeniesienie prawa własności nieruchomości to 31 sierpień 2017 roku.

Firma zadbała, aby każde mieszkanie miało indywidualny charakter, bo oferuje mieszkania modułowe, gdzie dwa osobne można połączyć w jedno. W budynku zaprojektowano 31 miejsc garażowych i w piwnicy 77 komórek lokatorskich.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do aranżacji terenów zielonych wykorzystano jedynie naturalne materiały. Jednak ogródki to nie jedyna zaleta. Obfitującą w przyrodę Wolę Duchacką wypełniają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, jak również domy jednorodzinne, wille, czy nawet zabytkowe domy, które tworzą kameralną atmosferę. Ci bardziej dociekliwi znajdą również niewielki, ale niezwykle uroczy zbiornik wodny.

W najbliższej okolicy znajdują się centra handlowe, punkty usługowe i oświatowe oraz placówki medyczne. Dojście do najbliższego przystanku zajmuje dwie minuty, osiem minut wystarczy żeby znaleźć się na autostradzie. Od najbliższego sklepu dzieli przyszłych mieszkańców zaledwie 500 m, a do Centrum Handlowego Bonarka można dojść na piechotę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych