Młody Wilanów (prawie) wyprzedany

Mieszkania w realizowanym przez Robyg projekcie Młody Wilanów wyprzedają się w szybkim tempie. To zmotywowało dewelopera do uruchomienia kolejnego etapu.

Autor: Housemarket.pl 14 grudnia 2016 10:40

Grupa Robyg w Wilanowie ma w sprzedaży obecnie 205 mieszkań w dwóch projektach: Apartamenty Villa Nobile oraz Młody Wilanów (w tej inwestycji jest dostępnych jeszcze tylko 16 lokali). Większość mieszkań w Młodym Wilanowie kwalifikuje się do rządowego programu MdM.

W Młodym Wilanowie dostępne są lokale o metrażu od 57 mkw. do 92 mkw. – których cena zaczyna się od 6 100 zł za metr kwadratowy. Prace budowlane trwają, a ich koniec zaplanowany jest na II kwartał 2017 roku. Inwestycja docelowo składać się będzie z trzech etapów, z czego dwa są już ukończone i przekazane mieszkańcom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Realizowany przez Robyg Młody Wilanów to szósty projekt w tej części Warszawy. Ponieważ kupujący cały czas szukają własnych czterech kątów właśnie w Wilanowie, a dotychczasowe tempo sprzedaży jest rekordowo szybkie, Robyg uruchomił na początku tego roku kolejny projekt – Apartamenty Villa Nobile. Osiedle to jest częścią popularnego Miasteczka Wilanów, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg w Warszawie.

Robyg prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym – w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

- Młody Wilanów jest atrakcyjną inwestycją w pięknej dzielnicy – dodatkowo na tym osiedlu są lokale, które mają bardzo dobrą relację jakości do ceny i kwalifikują się do rządowego programu MdM. To bardzo ważne, ponieważ 1 stycznia zostanie odblokowana druga połowa środków przeznaczonych na 2017 rok. Kolejną istotną informacją jest planowane podniesienie wymaganego wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów hipotecznych do 20 proc. Fakt, że w tym urokliwym projekcie zostało tylko 16 lokali dodatkowo jest dodatkową motywacją, żeby już dziś odwiedzić biuro sprzedaży Robyg przy Al. Rzeczpospolitej 27. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć mieszkanie dopasowane do klienta – dodaje Joanna Chojecka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych