Młyn nad Cybiną zmienia się z dnia na dzień

Trwają prace rewitalizacyjne Młyna nad Cybiną. Obiekt zmienia się zmienia się z dnia na dzień. W sobotę 17 grudnia będzie można zobaczyć budynek w aktualnej formie. Inwestor - Grupa Partner organizuje drzwi otwarte inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 10:33

Młyn nad Cybiną, który pamięta jeszcze XIX wiek, nadal jest wysokiej klasy budynkiem. Leży, u ujścia rzeki Cybiny z Jeziora Swarzędzkiego, ale jeszcze w obrębie Poznania, pomiędzy ul. Sośnicką i ul. Sarnią, w dzielnicy Zieliniec. Budynek, dzięki historycznej, ciekawej formie harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz.

Apartamenty pierwszej fazy budowy oddane zostaną do stycznia 2018 roku, natomiast z drugiej - do czerwca 2018 roku. W części przygotowanej w ramach pierwszego etapu, powstaną lokale z unikalnym rozmieszczeniem pomieszczeń i funkcji, balkonami, loggiami i ogrodami. Atrakcyjnego i nietuzinkowego wyglądu dodadzą liczne portfenetry, czyli wysokie okna sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone na zewnątrz balustradą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najbliższe drzwi otwarte, organizowane przy ulicy Sarniej 2 w Poznaniu to doskonała okazja, aby zobaczyć z bliska rewitalizowany Młyn. Pracownicy biura sprzedaży spotkają się z zainteresowanymi osobami, opowiedzą o historii zabytkowego, XIX-wiecznego młyna, zaprezentują również, jak inwestycja będzie wyglądać w 2018 roku po przeprowadzeniu w całości procesu rewitalizacji.

Dni otwarte to również jedna z ostatnich szans, aby zobaczyć budynek w aktualnej formie. Cały czas bowiem trwają prace i Młyn nad Cybiną zmienia się z dnia na dzień. - Serdecznie zapraszamy na kawę do naszego mobilnego biura przy ulicy Sarniej 2 oraz na spacer po poznańskim Zielińcu. Z pewnością każdemu z nas przyda się chwila wytchnienia od świątecznych przygotowań – mówi Michał Wawrzyniak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych