Modern House w Krakowie. Ruszyła sprzedaż mieszkań

Przedsiębiorstwo Budowlane START ruszyło ze sprzedażą mieszkań w nowej inwestycji. Modern House wybudowany zostanie przy ul. Radzikowskiego.

Autor: HouseMarket.pl 31 października 2016 09:43

Modern House to rodzinna inwestycja zlokalizowana w północnej części Krakowa. Mieszkania powstaną niedaleko ronda Ofiar Katynia, w sąsiedztwie Galerii Bronowice.

– Od dłuższego czasu wśród naszych klientów było zapotrzebowanie na mieszkania w okolicy węzła komunikacyjnego, a z Modern House szybko można dotrzeć np. na Śląsk – mówi Marek Szmolke, prezes PB Start. – W sąsiedztwie znajdują się również centra handlowe – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niska zabudowa i kameralny charakter – to cechy charakterystyczne Modern House. W dwóch pięciopiętrowych budynkach znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od 32 mkw. do 80 mkw. Ceny rozpoczynają się od 6,2 tys. zł/mkw. Większość lokali posiada loggie, balkony, a niektóre również ogródki lub tarasy. Termin realizacji planowany jest na czwarty kwartał 2017 roku.

Modern House to kolejna inwestycja PB Start w Krakowie. Obecnie w sprzedaży są jeszcze mieszkania w START CITY (ul. Wielicka/Teligi) oraz na Słonecznym Wzgórzu (ul. Włoska). Ostatnie lokale są dostępne również Pod Kasztanami, przy ul. Reduta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych