Modern Living Development zapowiada otwarcie projektu Wood House

Modern Living Development zapowiada realizację oryginalnej inwestycji w Krakowie – Wood House. Ciche otoczenie ulicy Lazurowej, unikatowa architektura wpisana w starodrzew i podniesiony standard apartamentów – to największe atuty planowanego osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2016 09:00

Do każdego apartamentu przypisane są dwa własne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o powierzchni około 10 metrów kwadratowych. Dodatkowo dolne lokale mają dostęp do dużych tarasów z widokiem na starodrzew otaczający inwestycję, górne zaś cieszą się dostępem do dużych balkonów lub wielkich przeszkleń wychodzących za zachód i wschód.

Każdy apartament będzie miał osobne wejście. Wstęp na teren inwestycji odbywa się od ulicy Lazurowej. Osiedle zaplanowano jako zamknięte. Wjazd odbywać się ma przez automatyczną bramę. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

„W celu stworzenia idealnej inwestycji połączyliśmy bliskość kluczowych elementów Krakowa z cichym otoczeniem ulicy Lazurowej, dodaliśmy unikatową architekturę wpisującą się w otoczenie obecnego starodrzewia i podnieśliśmy standard każdego z czterech apartamentów” – tłumaczą właściciele Modern Living Development.

Budynek liczy trzy kondygnacje. Elewacja w kolorze grafitowym wykonana zostanie z drewna bądź kompozytu. Przewidziano wysokiej klasy aluminiową stolarkę okienną. Deweloper zapewnia także montaż instalacji m.in. odkurzacza centralnego, alarmowej, systemów inteligentnego domu FIBARO lub KNX oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – rekuperatorem. Modern Living Development zajmie się również aranżacją przestrzeni zielonej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych