Modern Tower gotowy zgodnie z planem

Atal rozpoczyna wydawanie kluczy do lokali w multifunkcyjnej inwestycji Modern Tower. Zgodnie z zakładanym harmonogramem deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Gdyński projekt składa się z dwóch części – mieszkalnej ze 142 lokalami oraz inwestycyjnej ze 135 apartamentami na wynajem.

Autor: housemarket.pl 09 września 2021 16:20

- Zakończyła się budowa gdyńskiej inwestycji Modern Tower. Ponad miastem wznosi się już szesnastopiętrowy budynek łączący w sobie ofertę mieszkaniową i apartamenty inwestycyjne, której uzupełnieniem są lokale usługowe wraz z siłownią i salą fitness. Mamy ambitne plany związane z dalszym rozwojem na trójmiejskim rynku. Niezmiennie skupiać się będziemy na realizacji osiedli wyróżniających się komfortowym budownictwem, wysoką jakości i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi - mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

Kompleks Modern Tower powstał w sąsiedztwie gdyńskiego centrum biznesowego, nieopodal wybrzeża oraz w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W szesnastopiętrowym budynku powstały 142 komfortowe mieszkania oraz 135 apartamentów inwestycyjnych. Inwestycję wyróżnia multifunkcyjny charakter, nowoczesna i funkcjonalna architektura, a także rozbudowana przestrzeń wspólna z ogólnodostępnymi widokowymi tarasami na dachu, z których rozpościera się widok na panoramę Zatoki Gdańskiej. W sprzedaży nadal dostępne są zarówno mieszkania, jak i apartamenty inwestycyjne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ATAL Z NOWYM PROJEKTEM W GDAŃSKU 

Od początku roku Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla szeregu projektów w pięciu miastach. Deweloper – poza gdyńskim kompleksem Modern Tower – zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, a także IV etapu Atal Kliny Zaciszę w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska i kameralnego osiedla Atal Oporów we Wrocławiu. Poza tym Atal Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera Atal, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych - Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 w Krakowie.

Od stycznia do czerwca Atal przekazał klucze do 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych