Moderna rusza z nową inwestycją: Front Park

Firma Moderna rozpoczyna nową inwestycję w Gdańsku. Front Park – tak nazywać się będzie osiedle, pięknie wkomponowane w zieleń, usytuowane tuż nad opływem Motławy, w pobliżu ulicy Sadowej.

Autor: HouseMarket.pl 05 grudnia 2016 14:29

Do końca pierwszego kwartału 2018 roku powstanie siedem, trzypiętrowych budynków, a w nich w sumie 136 mieszkań o powierzchni od 33 do 81 mkw. Architektonicznie Front Park czerpie ze stylu gdańskich kamienic – na elewacjach zobaczymy charakterystyczny motyw odkrytej cegły, a na dachach dachówkę. Nowoczesny rys nadają budynkom duże powierzchnie okien i duże balkony z szerokimi drzwiami.

Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. Ta część Śródmieścia Gdańska, sąsiadująca z głównym miastem, to miejsce o ogromnym, rozwojowym potencjale. Rewitalizacja dzielnicy już przynosi interesujące efekty. Coraz częściej porównuje się ją do słynnej i coraz bardziej modnej warszawskiej Pragi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wszystko wskazuje na to, że ceny nieruchomości będą tu w najbliższych latach wzrastać – podobnie, jak działo się to na warszawskiej Pradze. To dobry prognostyk, dla tych, którzy będą chcieli zainwestować w mieszkanie we Front Parku, bez względu na to, czy zechcą tu zamieszkać, czy potraktują ten zakup jak inwestycję – mówi Adam Małaczek, prezes zarządu Moderna.

Ci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania we Front Parku, korzystać będą z jednej strony z bliskości całej miejskiej infrastruktury i głównych ciągów komunikacyjnych oraz Głównego Miasta ze wszystkimi jego atrakcjami, z drugiej zaś do ich dyspozycji będą piękne tereny zielone: brzeg Opływu Motławy i powstałe tu w wyniku rewitalizacji tereny spacerowe.

– To będzie osiedle skąpane w zieleni. Powierzchnia całej inwestycji to 13 tys. m kw. – ponad 60 proc. tej powierzchni zajmują tereny zielone. Nie wytniemy na tym terenie żadnego drzewa, zadbamy o dodatkowe nasadzenia, przestrzeń między budynkami będzie miała charakter parkowych, stylowo oświetlonych alejek. Ich dopełnieniem będą prywatne zielone podwórka, zaprojektowane przy niemal każdym mieszkaniu na parterze. Te domowe ogrody będą nawet większe niż niektóre mieszkania – opisuje Front Park prezes Małaczek. Sprzedaż mieszkań już ruszyła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych