Moderna wchodzi do Warszawy. Pierwsze apartamenty już w budowie

Moderna wybuduje pomiędzy ulicami: Złotą i Chmielną kameralną, ośmiopiętrową kamienicę z 54 mieszkaniami. Prace na placu budowy już ruszyły. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na maj 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 16:19

Budynek wkomponowany jest w istniejącą w tym miejscu zabudowę. Zlokalizowany w ścisłym centrum, w pobliżu najważniejszych arterii miasta, odcięty jest jednak od wielkomiejskiego zgiełku, dzięki usytuowaniu w głębi ulicy. Wyciszają go nie tylko przylegające kamienice, ale także zastosowane materiały, np. okna o podwyższonym standardzie izolacji akustycznej.

Okna są też wzmocnione termicznie, co znacznie obniża zużycie energii potrzebnej do ogrzania budynku. Kupujący mają do wyboru funkcjonalnie i elegancko zaprojektowane mieszkania o powierzchni od 32  do 86 mkw. i ponadstandardowej wysokości 2,90 m. W dwóch podziemnych halach garażowych znajdą się 33 miejsca parkingowe o zróżnicowanej szerokości. Bezkolizyjny i wygodny wjazd do garażu zapewni winda samochodowa.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Większość inwestycji Moderny architektonicznie nawiązuje do wspaniałych tradycji modernizmu. Deweloper ceni sobie elegancję, prostotę i funkcjonalność. I taki też będzie budynek przy ul. Złotej. Panoramiczne przeszklenia, doświetlające wnętrza i nadające lekkości elewacji, zestawione są z surowymi materiałami – aluminiową stolarką okienną i grafitowymi wykończeniami z barwionej stali. Wyrazistości kamienicy nadają charakterystyczne zadaszenia balkonów. Z niezwykłą dbałością o detale zaprojektowano też strefę wejścia do budynku, wykończoną płytami marmurowymi najwyższej klasy.

– Po pierwszym tygodniu sprzedaży możemy śmiało powiedzieć, że kamienica Złota-Chmielna to strzał w dziesiątkę rynkowych potrzeb. Sprzedaliśmy już 30 proc. lokali. Mieszkanie w kamienicy Złota-Chmielna są idealnym wyborem dla osób, które chcą żyć pełnią wielkomiejskiego życia – czy mówimy o jego sferze biznesowej, zawodowej, czy też o tej związanej  z kulturą, rozrywką i relaksem – bez konieczności spędzania długiego czasu w samochodzie, metrze czy tramwaju. To również doskonała propozycja dla tych, którzy nieruchomość traktują jak inwestycję – mówi Adam Małaczek, prezes zarządu Moderna Investment.

– Zainteresowanych inwestowaniem w nasze nieruchomości wspieramy dodatkowo na dwa sposoby. Dzięki wyspecjalizowanej usłudze Moderna Concierge przygotowujemy indywidualne analizy finansowe dotyczące maksymalizacji dochodu z nieruchomości oraz stopy zwrotu z inwestycji, które pomagają podjąć dobrą z punktu widzenia klienta decyzję. Oferujemy też kompleksową usługę zarządzania najmem – odciążamy właściciela od codziennych spraw związanych z utrzymaniem i administracją lokalu, dzięki czemu zyskuje nie tylko dochód, ale także spokój i oszczędza czas.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych