Modernbud powiększy Osiedle w Alejach

Deweloper wkrótce rozpocznie realizację kolejnego obiektu na legnickim Osiedlu w Alejach. Przy ul. Kertyńskiego 1 powstanie czterokondygnacyjny budynek. Znajdą się w nim apartamenty o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2017 14:24

Tymczasem Modernbud zaprasza 27 maja na dzień otwarty Osiedla w Alejach przy ul. Kertyńskiego w Legnicy. Deweloper kusi upustami do 68 tys. zł.

Osiedle w Alejach to czterokondygnacyjny budynek z częścią podziemną. Znajdzie się w nim 67 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najmniejsze będą miały 49 mkw., a największe, które z powodzeniem pomieszczą kilkoosobową rodzinę aż 103 mkw. Ważnym atutem Osiedla w Alejach są duże balkony z powierzchnią nawet do 11 mkw. oraz tarasy – niektóre mają aż 32 mkw. Twórcy budynku zadbali także o infrastrukturę towarzyszącą.

Obiekt wyposażono w windy, a mieszkania parterowe będą posiadały dostęp do przydomowych ogródków. Zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla zapewne przypadnie do gustu fakt, że zostanie ono wyposażone w 23 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 58 miejsc postojowych naziemnych. Dla zwiększenia powierzchni użytkowej, każdy z lokatorów będzie miał do dyspozycji swoją komórkę w piwnicy, a dodatkowo na parterze znajdą się pomieszczenia przeznaczone na rowery, wózki dziecięce itp. Budynek zagwarantuje też bezpieczeństwo poprzez monitoring części wspólnych.

Osiedle w Alejach będzie wyjątkowym miejscem na mapie Legnicy. Lokalizacja da jego mieszkańcom podwójne możliwości. Z jednej strony to duża wygoda i użyteczność, którą zapewni sąsiedztwo licznych obiektów usługowych, szkoły i przedszkola, bliskość centrum miasta oraz dogodny dojazd do autostrady A4. Z drugiej, bliskość Parku Miejskiego oraz umiejscowienie na wschodnich rogatkach miasta stanowi doskonały punkt do wypadów rekreacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych