Moduo ma powodzenie i się rozrasta

Ponad 70 proc. mieszkań zostało sprzedanych w pierwszym etapie osiedla Moduo przy ulicy Cybernetyki 4 realizowanym przez ECI poprzez spółkę celową ECI Residential.

Autor: HouseMarket.pl 10 stycznia 2017 09:01

Dzięki doskonałej lokalizacji i jakości wykończenia w podwyższonym standardzie, inwestycja stała się bardzo atrakcyjna dla klientów na rynku warszawskim. Projekt zakłada realizację 245 mieszkań wraz z lokalami handlowymi na parterze i parkingiem podziemnym. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na grudzień 2016 roku.

Od lutego 2016 ruszył drugi etap Moduo, bardziej kameralny, posiadający jedynie 100 mieszkań w ofercie. Również w tej inwestycji rośnie liczba sprzedanych mieszkań. Ponad 40 proc. oferowanych mieszkań zostało już sprzedanych lub zarezerwowanych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

ECI weszło na rynek mieszkaniowy w roku 2015 r. Do tej pory firma specjalizowała się w realizacji wysokiej klasy budynków biurowych i magazynowych na terenie Warszawy. Projekt Moduo to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy, ale nie ostatnia. W przygotowaniu są kolejne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych