Mój Ursus 5B w sprzedaży - to projekt Robyg

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Mój Ursus w Warszawie. W ofercie jest ponad 430 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 15 lipca 2022 11:49

  • Robyg dodaje kolejne mieszkania do osiedla Mój Ursus w Warszawie.
  • Osiedle ma zróżnicowaną, kaskadową zabudowę, a mieszkania usytuowane są wewnątrz kompleksu - z dala od szumu ulic.
  • Całe osiedle posiada szereg dodatkowych udogodnień - m.in. plac zabaw dla dzieci i miejsca relaksu dla dorosłych, ławki solarne oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych.
  • Do nabycia są też mieszkania kwalifikujące się do rządowego programu dopłat.

Docelowo inwestycje realizowane przez Robyg na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3 tys lokali wraz z zapleczem infrastrukturalnym - to pełnowymiarowe i funkcjonalne założenie urbanistyczne. Obecnie w Ursusie Robyg buduje ponad 900 mieszkań, które będą ukończone w 2002 i 2023 roku.

Osiedle Mój Ursus wpisuje się w koncepcję miast 15-minutowych, które oznaczają mieszkanie w takiej lokalizacji, aby wszędzie było blisko. Trend ten zyskuje na popularności również ze względów ekologicznych, które promują poruszanie się pieszo lub na rowerze. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w Smart House firmy Keemple.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Warszawski Ursus to dzielnica, w której Robyg był pionierem w obszarze inwestycji mieszkaniowych - podobnie jak w Wilanowie. Nasze inwestycje w Ursusie łącznie obejmują budowę ponad 3 tys mieszkań - co daje nam pozycję lidera w zakresie zagospodarowania terenu i rewitalizacji w tej dzielnicy. Grupa Robyg ma duże doświadczenie w rewitalizacji i działaniach przywracających miejski charakter terenów poprzemysłowych. Przykładem takich projektów są osiedla w warszawskim Żoliborzu, Ursusie lub Woli oraz w Gdańsku na Słonecznej Morenie. Dzięki połączeniu sił władz lokalnych, przedsiębiorców i deweloperów prowadzone są liczne działania mające na celu przywrócenie terenów zielonych, utworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowych oraz budowy nowych osiedli i powstawania stref usługowych - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych