Mokka zwieńczona wiechą

Mokka została zwieńczona wiechą. To inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji, Mokotowie Biznesowym przy ul. Konstruktorskiej 7.

Autor: HouseMarket.pl 10 listopada 2016 09:56

Budowa Mokki trwa od stycznia br. Zawieszenie wiechy symbolizuje zakończenie realizacji stanu surowego całego projektu. 306 mieszkań w dwóch dziewięciokondygnacyjnych budynkach zostanie oddane do użytku w trzecim kwartale 2017 roku.

- Mokka to świetna lokalizacja, elastyczne i kompaktowe mieszkania i udogodnienia dla mieszkańców, takie jak wypożyczalnia rowerów czy fitness club - to atuty tego miejsca. Doceniają ją też nasi klienci: sprzedaliśmy już ponad 50 proc. inwestycji - skomentował Arie Koren, dyrektor zarządzający Okam Capital.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród inwestorów i osób prywatnych, a w szczególności osób pracujących w sąsiadującym zagłębiu biznesowym Mokotowa. Klienci chwalą sobie świetną lokalizację i nasze podejście do obliczania metrażu. W okolicy jesteśmy jedynym deweloperem, który powierzchni pod ścianami działowymi nie wlicza do całkowitego metrażu mieszkania. To różnica do 2 proc. powierzchni mieszkania na korzyść klienta (bez dodatkowych kosztów) – dodaje Wojciech Konferowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu Okam Capital.

Większość mieszkań w Mokka stanowią lokale mniejsze i średnie – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45 mkw. oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni już od 58 mkw. Wszystkie lokale charakteryzują się dużą elastycznością i łatwością przeprojektowania, np. wydzielenia osobnego aneksu kuchennego z oknem czy dodatkowego pokoju. Mieszkania mogą być modyfikowane i dostosowywane do zmieniających się potrzeb mieszkańców.

Mokka powstaje przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych, których wykorzystanie to znak rozpoznawczy wszystkich inwestycji Okam Capital.

- To nasza kolejna wspólna inwestycja realizowana z Okam Capital. Karmar jako generalny wykonawca realizuje powierzone mu inwestycje z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Na przykład fundamenty w Mokka zostały zbudowane w systemie tzw. białej wanny. To oznacza, że poszczególne elementy budowli, w tym przypadku garaże, wykonane są z betonu nieprzepuszczającego wody. W takich konstrukcjach beton przejmuje rolę nośną i uszczelniającą. Dodatkowe zabiegi hydroizolacyjne, w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, nie są już potrzebne – mówi Robert Rutkowski, kierownik projektu.

Atrakcyjność inwestycji wzmacnia bliskie sąsiedztwo mokotowskiego zagłębia biznesowego. W budynku znajdą się również lokale usługowe na parterze, które już zostały skomercjalizowane.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych