Moko cieszy się powodzeniem

Ronson Development sprzedał już 80 proc. z 326 mieszkań na osiedlu Moko przy ul. Magazynowej w pobliżu Galerii Mokotów. Pierwszy etap inwestycji został oddany do użytku w czerwcu, a zakończenie realizacji drugiego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 21 października 2016 12:19

W najbliższych tygodniach Ronson rozpocznie także prace nad placem miejskim, który zostanie przekazany na ręce miasta i będzie dostępną dla wszystkich przestrzenią publiczną.

– W ostatnich latach wpływ działalności firm deweloperskich na kształtowanie ładu przestrzennego miast jest coraz bardziej widoczny. Poprzez tworzenie lokalnej infrastruktury w pobliżu naszych projektów również włączamy się w takie działania. Realizując projekt Moko, chcemy nie tylko wpisać się w istniejącą tkankę miejską, ale także przyczynić się do jej rozwoju. Stąd też pomysł na stworzenie ogólnodostępnego placu miejskiego, który zostanie w pełni sfinansowany z naszych środków, a następnie przekazany do użytku publicznego – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Plac miejski będzie miał powierzchnię ok. 1800 mkw. Znajdzie się na nim niska i wysoka zieleń, ozdobne donice, kilkanaście ławek, a także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Rozpoczęcie prac planowane jest na przełom listopada i grudnia br. Projekt placu miejskiego przygotowała pracownia Kruszewski Architekci.

Projekt Moko dedykowany jest w szczególności dla rodzin, które cenią sobie dobrą lokalizację i bogatą infrastrukturę z dostępem do placówek edukacyjnych, sportowych i kulturalnych. Zaledwie kilka minut od inwestycji znajduje się Galeria Mokotów oraz stacja metra Wierzbno, a także ponad dziesięć szkół i przedszkoli. Na samym osiedlu mieszkańcy skorzystają z takich udogodnień, jak Moko Club, czyli specjalnej strefy do spotkań ze stołem bilardowym i telewizorem.

Osiedle Moko to cztery budynki w ramach dwóch etapów z 326 mieszkaniami i 19 lokalami usługowymi. W ofercie wciąż dostępne są rodzinne mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 67 do 140 mkw., a część z nich znajduje się w pierwszym, gotowym już etapie osiedla. Inwestycję wyróżnia funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia.

Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna, przestronne balkony, a niektóre lokale tarasy o powierzchni nawet do 129 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8200 za mkw. Pomiędzy budynkami znajduje się zielony dziedziniec z placem zabaw. Zakończenie drugiego etapu, obejmującego 160 mieszkań, planowane jest na czwarty kwartał br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych