Monday Development sprzedał ostatnie mieszkanie na Osiedlu Czarnieckiego

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, sprzedała wszystkie mieszkania na poznańskim Osiedlu Czarnieckiego. Nowe osiedle w dzielnicy Wilda to ponad 500 mieszkań zrealizowanych w trzech etapach.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2016 12:55

Inwestycja od rozpoczęcia sprzedaży pierwszego etapu w 2013 roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Osiedle Czarnieckiego należy do tego typu inwestycji, które w realny sposób wpływają na kształt danej dzielnicy. Zrealizowany przez nas projekt pokazuje tę część Wildy w zupełnie nowej odsłonie. Wnieśliśmy do niej nowoczesną i ciekawą architekturę z funkcjonalnymi mieszkaniami, oraz lokalami usługowymi, które dla okolicznych mieszkańców mogą być nowym zapleczem handlowo-usługowym – mówi Piotr Kasprowicz, wiceprezes Monday Development. – To dotychczas nasz największy projekt wielorodzinny w stolicy Wielkopolski, jednakże w opracowaniu koncepcyjnym mamy kolejne, duże przedsięwzięcia – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Potencjał inwestycji, tkwiący w jej lokalizacji i łącznej liczbie ponad 1 tys. mieszkańców, dostrzegli także przedsiębiorcy. Cztery z sześciu lokali handlowych ulokowanych na parterze budynku w pierwszej linii zabudowy, znalazły już swoich właścicieli.

W ofercie Osiedla Czarnieckiego pozostały ostatnie dwa wolne lokale. Jeden o powierzchni 915 mkw do dowolnej aranżacji, z dwoma niezależnymi wejściami i przestronnym parkingiem dla klientów oraz drugi, wykończony pod klucz, o powierzchni 178 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych