Moniuszki 9 ABCD. To projekt EBF Development

Trwa budowa kolejnego projektu mieszkaniowego dewelopera EBF Development. Przy ulicy Moniuszki w Zielonej Górze powstaje 6-cio kondygnacyjny budynek wielorodzinny ze 192 lokalami o zróżnicowanych powierzchniach.

Autor: housemarket.pl 28 października 2021 14:23

EBF Development to deweloper, który działa na rynku mieszkaniowym już od ponad 30 lat. Realizuje inwestycje zarówno w województwie lubuskim, jak i wielkopolskim.

Ścisłe centrum Zielonej Góry to miejsce, gdzie powstaje najnowsza inwestycja dewelopera EBF Development. Projekt o nazwie Moniuszki 9ABCD łączy w sobie to, co kochamy w mieście najbardziej – dynamikę, dostępność rozbudowanej infrastruktury czy bliskość punktów handlowo - usługowych. 6-cio kondygnacyjny budynek składający się z 4 klatek – A, B, C i D, zrealizowany zostanie przy ulicy Stanisława Moniuszki, pomiędzy ulicami Długą i Jedności.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: LISIA APARTAMENTY - NOWA INWESTYCJA W ZIELONEJ GÓRZE 

Budynek będzie liczył 192 mieszkania o powierzchni od 25 do 127 mkw. Tym samym do dyspozycji przyszłych mieszkańców są zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Te największe to dwupoziomowe, ustawne apartamenty z przestronnymi tarasami. Proponowany przez dewelopera układ lokali pozwala na aranżację według własnego uznania i potrzeb.

Dla zmotoryzowanych przygotowano hale garażowe, gdzie będą zlokalizowane miejsca postojowe otwarte, przy czym są one sprzedawane tylko dla lokali posiadających minimum 3 pokoje. Uzupełnieniem są miejsca postojowe przed budynkiem. Do dyspozycji będą także komórki lokatorskie o powierzchni około 1,5 mkw. oraz windy. Na parterze powstaną również 4 lokale usługowe o powierzchni od 61 do 120 mkw.

Budowa już się rozpoczęła, a planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2023 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych