Morenowy Sad. Sielski zakątek w zielonych płucach Moreny

Realizowany przez Budros Morenowy Sad to kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie przy ulicy Hausbrandta, w gdańskiej dzielnicy Morena.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 10:54

Morenowy Sad daje poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku, pozostając wciąż nie dalej niż 5 km od Gdańska Głównego i 5 km od centrum Wrzeszcza. Osiedle Morenowy Sad to trzy kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trzykondygnacyjnych budynkach znajdą się mieszkania o metrażach od 25 mkw. do nawet 120 mkw. Na ostatnim poziomie zaprojektowano przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, z możliwością powiększenia metrażu poprzez łączenie mieszkań sąsiednich. Taka opcja daje niepowtarzalną szansę posiadania całego piętra tylko dla siebie. Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami.

Na osiedlu znajdzie się sala fitness. Inwestycja będzie ogrodzona i monitorowana. Do mieszkań w budynkach 2 i 3 należą piwnice oraz parking naziemny wraz z miejscami dla gości. Prestiż inwestycji zapewni m.in. zieleń z drzewami owocowymi, w zamyśle nawiązując do sadu, z którego korzystać będą mieszkańcy. Budynki powstaną w równym czasie, co daje możliwość wyboru wymarzonego mieszkania bez przymusu oczekiwania na następny etap ukończenia inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych