Morskie Oko powstaje blisko jeziora Niskie Brodno

Osiedle Morskie Oko tworzy zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych położonych przy ul Malickiego w Brodnicy. Zakończenie budowy deweloper - Perfekt Dom planuje wiosną 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 11:13

Pierwszy z czterech domów oddany zostanie do użytkowania jesienią 2016 r. Budowę drugiego budynku Perfekt Dom zakończy wiosną 2017 r. Dwa ostanie budynki na tym osiedlu połączone garażem podziemnym oddane zostaną kolejno jesienią 2017 r. i wiosną 2018 r.

Peryferyjne, ale niezwykle dogodne położenie ze względu na bliskość szkoły, kościoła i sklepów, a także niewielkie oddalenie od jeziora Niskie Brodno i terenów rekreacyjnych na Zielonym Wzgórzu, jest atutem tej lokalizacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niewątpliwe plusy to także otoczenie zabudowy jednorodzinnej, kameralność dająca gwarancję spokoju, oraz bezpośredni dojazd do ulicy Karbowskiej. Docelowo na osiedlu powstanie około 100 mieszkań o wysokim standardzie w wariantach: pokój z aneksem kuchennym i jedną, dwiema lub trzema sypialniami, oraz łazienką i loggią, a także mieszkania dwupoziomowe.

Każde z lokali będzie miało dostęp do bezpłatnego internetu światłowodowego przez sześć miesięcy. Budynki wyróżniać będzie też wyższy standard klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy firmy OTIS. Do dyspozycji mieszkańców na ogrodzonym i strzeżonym elektronicznie osiedlu będą miejsca parkingowe, fit park, plac zabaw dla dzieci oraz garaż podziemny z około 50 miejscami parkingowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych