Mota-Engil rusza z inwestycją WillanoviaHousemarket.pl - 15 marca 2021 10:30


Mota-Engil rozpoczęło budowę 36 domów jednorodzinnych przy ulicy Wiedeńskiej w Warszawie.

Willanovia Park znajdować się będzie w okolicy Parku Natolińskiego, na skrzyżowaniu ulic Pałacowej i Wiedeńskiej i w Wilanowie, w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów leśnych. Nowe kameralne osiedle będzie składało się z 36 domów o identycznej powierzchni blisko 225 mkw. oraz indywidualnych ogródków o różnej wielkości od 140 do nawet 474 mkw.

- Przy projektowaniu inwestycji pamiętaliśmy o zastosowaniu ekologicznych rozwiązań. Każdy dom będzie miał możliwość zainstalowania paneli słonecznych na dachu oraz gniazda w garażu do ładowania samochodów elektrycznych. Na dachu umieszczone będą przyjazne środowisku pompy ciepła. Warto również podkreślić, że budowane osiedle zapewni wysoki standard bezpieczeństwa. Będzie ono w pełni monitorowane i strzeżone, a dodatkowo każdy dom będzie posiadał rolety - czytamy w informacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura powstającego osiedla wyróżnia je na tle konkurencji. Nowoczesna forma oraz połączenie jasnej, pastelowej elewacji, grafitowych dachów oraz szklanych balustrad nada inwestycji niepowtarzalnego charakteru. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców. Dodatkowo projekt został przygotowany tak, aby przyszli klienci mogli bez większego problemu zmienić rozkład swojego wymarzonego domu.

Specjalnie dla mieszkańców została zaprojektowana ogólnodostępna siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla dzieci.

- Willanovia Park ma spełniać nie tylko funkcję mieszkalną, ale ma być również oazą spokoju, której nie będzie chciało się opuszczać. Chcemy, aby każdy dom zapewniał najwyższy poziom komfortu i prywatności w tej wyjątkowej inwestycji. Miejsce to ma być zintegrowane z przestrzenią zewnętrzną i naturą. Każdy dom będzie posiadać niezbędną instalację do podłączenia jacuzzi na tarasie oraz miejsce na saunę na poddaszu. Willanovia Park to coś więcej niż dom - to styl życia”– dodaje Fabio Melis, menedżer sprzedaży w Mota-Engil Real Estate Management.