Moxo House - tu można już mieszkać

Moxo House, pierwsza inwestycja GH Development w Polsce otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja na warszawskim Mokotowie jest pierwszym projektem belgijskiego dewelopera w Warszawie i w Polsce. Firma już przygotowuje budowę ponad 1,500 mieszkań w 7 warszawskich dzielnicach: na Bemowie, Białołęce, Bielanach, Pradze Północ, Wawrze, Woli i Włochach.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 12:17

  • Moxo House, pierwsza inwestycja GH Development w Polsce otrzymała pozwolenie na użytkowania.
  • Inwestycja składa się z 13 funkcjonalnych apartamentów.
  • 80 procent sprzedaży zrealizowane przed zakończeniem budowy.

Zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Goszczyńskiego 31 A apartamentowiec Moxo House, który właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie, to znakomita wizytówka dla przyszłych realizacji dewelopera.

Kameralny budynek został dopasowany do okolicznej zabudowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja składa się z 13 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 67 do ponad 180 mkw, posiadających miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w garażu podziemnym. 80 proc. apartamentów zostało sprzedanych przed zakończeniem realizacji inwestycji. Na nowych właścicieli czekają 3 ostatnie atrakcyjne apartamenty.

Firma GH Development swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2018 r. W 2021 r. deweloper rozpoczął budowę apartamentowca Moxo House w Warszawie.

GH Development jest w posiadaniu 7 atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie w dzielnicach: Bemowo, Białołęka Bielany, Praga Północ, Wawer, Wola, i Włochy. Docelowo firma planuje budowę ponad 1,500 mieszkań w stolicy.

- Moxo House to inwestycja, która została wybudowana z myślą o najbardziej wymagających klientach poszukujących dla siebie luksusowych nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa sprzedaży Moxo House, które cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Aktualnie finalizujemy sprzedaż i dzięki otrzymanemu pozwoleniu na użytkowanie możemy płynnie przejść do odbiorów lokatorskich - powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, GH Development.

Generalnym wykonawcą inwestycji Moxo House była firma CFE Polska.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych