Murapol Osiedle Parkowe: czwarty budynek z pozwoleniem na użytkowanie

Kolejny budynek inwestycji Murapol Osiedle Parkowe w Gliwicach uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Do klientów trafią klucze do 93 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 13 czerwca 2022 16:07

  • Murapol Osiedle Parkowe to wieloetapowy projekt realizowany przy ul. Kozielskiej w Gliwicach.
  • Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków, a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. osób.
  • Do tej pory w 3 zrealizowanych budynkach do dyspozycji klientów oddano 288 lokali.

Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu pięknych Parków Starokozielskiego i Szwajcaria, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce nie tylko do zamieszkania, ale również codziennego wypoczynku i aktywności fizycznej. Nowi mieszkańcy chętnie wybierają tę część Gliwic ze względu na bliskość centrum miasta. Do każdego lokalu na parterze przynależy taras z ogródkiem, a na wyższych piętrach przestronny balkon. Na terenie osiedla powstanie również plac zabaw dla dzieci.

Budynki wyposażone są w system HMS, dający możliwość korzystania z rozwiązań smart home. Dzięki temu, mieszkańcy mogą zdalnie zarządzać m.in. oświetleniem, zaworami wody czy ogrzewaniem we własnym lokalu. Oprócz wygody, korzystanie z tej technologii pozwala na oszczędności w zużyciu wody nawet o 30 proc. w skali roku. W standardzie mieszkań został wprowadzony pakiet antysmogowy dla zachowania czystego powietrza we wnętrzach. Filtry antysmogowe zatrzymują m. in. alergeny, kurz czy owady.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Warto zwrócić szczególną uwagę na tę inwestycję właśnie teraz – cały czas trwa nasza nowa kampania promocyjna „207 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”. W ramach akcji oferujemy pulę 16 lokali również w Murapol Osiedlu Parkowym. Kupując mieszkanie w naszej gliwickiej inwestycji można oszczędzić nawet 72 tys. zł! Na pakiet promocyjny składają się rabat w cenie mieszkania, smart home w wersji premium, dwa miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Murapol Osiedle Parkowe to wieloetapowy projekt realizowany przy ul. Kozielskiej. Docelowo w inwestycji powstanie aż 7 budynków, a planowo ma tam zamieszkać ok. 2 tys. gliwiczan. Do tej pory w 3 zrealizowanych budynkach do dyspozycji klientów oddano 288 lokali.

W aktualnej ofercie znajdują się ostatnie wolne mieszkania w budynkach 4. i 5. oraz szeroka oferta w kolejnych powstających obiektach 6. i 7.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych