Murapol Parki Warszawy. Awbud wejdzie na budowę

Partner, spółka zależna Abadon Real Estate zawarła ze spółką Awbud umowę o roboty budowlane, na podstawie której Awbud wykona stan surowy budynku mieszkalno-usługowego przy Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie.

Autor: PAP/HouseMarket.pl 10 kwietnia 2017 13:46

Dwa piętnastokondygnacyjne segmenty powstaną w ramach inwestycji Murapol Parki Warszawy. Na osiedlu zaprojektowano 434 mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach – od 22 do 55 mkw. Są to kawalerki oraz układy od dwupokojowych do czteropokojowych. Dzięki przemyślanej koncepcji mieszkania dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

Lokale na parterze posiadają przestronne tarasy, natomiast te na piętrach - obszerne balkony. Z apartamentów na najwyższych kondygnacjach roztacza się efektowny widok na panoramę Warszawy. Łatwe poruszanie się w budynku umożliwią szybkie i ciche windy. Wygodne parkowanie zapewni kilkaset miejsc w podziemnych garażach. Otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Awbud otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w kwocie 13.286.018,31 zł netto. Prace mają być wykonane w okresie kwiecień 2017 r. – grudzień 2017 r.

Partner jest generalnym wykonawcą robót budowlanych, obejmujących budowę budynku wielorodzinnego mieszkalno-usługowego, w ramach inwestycji Murapol Parki Warszawy, realizowanej przez Murapol Wola House.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych