Murapol podbija Łódź. Nowe osiedle na Widzewie

Inwestycja opiewa na kwotę 4 mln zł netto i związana jest z realizacją projektu deweloperskiego pod nazwą Murapol Widzew. Na nabytym terenie zostanie wybudowanych 199 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9,1 tys. mkw.

Autor: HouseMarket.pl 13 stycznia 2017 15:40

Grupa, w ramach pierwszego etapu inwestycji Murapol Widzew, oferuje 99 mieszkań w 10-piętrowym budynku. Wprowadzone do sprzedaży lokale obejmują kawalerki, dwu- oraz trzypokojowe mieszkania o metrażach od 25 do 54 mkw. Projekt przewiduje również parking z licznymi miejscami postojowymi w podziemnej kondygnacji budynku.

- Stale pracujemy nad umacnianiem pozycji lidera polskiego rynku mieszkaniowego. W Łodzi realizujemy trzy projekty deweloperskie i liczymy, że na tym nie poprzestaniemy. Murapol Widzew, wprowadzony do przedsprzedaży blisko trzy miesiące temu, cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. To utwierdza nas w przekonaniu o słuszności decyzji dotyczącej rozwoju działalności w tym mieście – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grupa Murapol w Łodzi realizuje także dwie inne inwestycje. Pierwszą z nich jest projekt przy ul. Wróblewskiego, w ramach którego powstaje blisko 2,1 tys. lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 92 tys. mkw. oraz lokale komercyjne o powierzchni GLA ok. 3 tys. mkw. Druga łódzka inwestycja jest realizowana na działce przy ul. Piłsudskiego 98a, gdzie Grupa zamierza zaoferować blisko 300 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 12 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych