Murapol powiększa ofertę. Kolejne mieszkania w 5 miastach

Grupa Murapol rozpoczyna sprzedaż 836 mieszkań w kolejnych etapach inwestycji realizowanych w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Tychach.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 14:14

  • 836 kolejnych mieszkań od Grupy Murapol w ofercie rynku pierwotnego w 5 miastach.
  • Wprowadzone do oferty lokale w standardzie będą posiadały pakiet antysmogowy, zaś wdrożony w budynkach Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu.

- Ponad 60 proc. naszych klientów obecnie stanowią klienci gotówkowi, nabywający mieszkania głównie w celach inwestycyjnych. Zainteresowanie lokalami w tej grupie klientów zauważamy w każdym mieście, w którym działamy. Odpowiedzią na tę sytuacje jest poszerzenie oferty zarówno na największych rynkach mieszkaniowych, jak i w mniejszych lokalizacjach. Łącznie w bieżącym roku wprowadziliśmy do sprzedaży blisko 2,1 tys. mieszkań w 9 miastach zarówno w nowych projektach, jak i kolejnych etapach już realizowanych przedsięwzięć deweloperskich - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol.

Nowa oferta mieszkań skierowana jest do klientów z 5 miast.

3 ostatnie budynki ze 123 lokalami mieszkalnymi zostały prowadzone do sprzedaży w ramach Murapol Osiedle Natura. Projekt realizowany na warszawskiej Białołęce to nowoczesna inwestycja, w której wprowadzanym do sprzedaży ostatnim etapie, do dyspozycji klientów stawiamy szeroką ofertę metraży i układów, od kawalerek po lokale 5-pokojowe, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. Dla zmotoryzowanych klientów, oferta obejmuje także 139 miejsc postojowych. Docelowo w 10 budynkach powstanie blisko 500 mieszkań. 7 obiektów zostało już oddanych do użytkowania, a w ich ofercie znajdują się ostatnie, wolne gotowe do odbioru lokale.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

O 211 mieszkań powiększa się oferta Murapol Jagodna Parku, nowej inwestycji na mapie wrocławskich propozycji mieszkaniowych Grupy Murapol. Deweloper rozpoczyna sprzedaż szerokiej oferty lokali o zróżnicowanych układach i metrażach, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe, które powstaną w czterech 6-kondygnacyjnych budynkach. Ponadto do dyspozycji klientów postawionych zostało ponad 200 miejsc postojowych w hali garażowej oraz na terenie inwestycji. W Murapol Jagodnie Parku zostanie wdrożony pakiet eco obejmujący m.in. stacje ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów - stojaki rowerowe. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 5 budynków z 277 lokalami mieszkaniowymi.

Murapol Osiedle Novelo to nowa inwestycja w Gdańsku, której ofertę poszerzamy o 188 mieszkań zaprojektowanych w trzech 4- i 5-kondygnacyjncyh budynkach. Do dyspozycji klientów stawiamy zróżnicowane układy, od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe i siłownia plenerowa, a także plac zabaw i stojaki rowerowe. Dla zmotoryzowanych mieszkańców oferta obejmuje także 132 miejsca postojowe. Docelowo w 7 budynkach osiedla zamieszka blisko 1,2 tys. lokatorów.

Kolejnych 170 lokali mieszkalnych w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach wprowadzamy do sprzedaży na Murapol Osiedlu Akademickim, powstającym na Nowym Fordonie w Bydgoszczy. Oferta obejmuje szeroką gamę zróżnicowanych metraży i układów mieszkań, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem. Na terenie inwestycji powstanie stacja ładowania samochodów elektrycznych, a także stojaki rowerowe. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 6 budynków z ponad 500 lokalami mieszkaniowymi.

Murapol Osiedle Fit to nowoczesna inwestycja realizowana przy al. Bielskiej w Tychach. Do dotychczasowej oferty wprowadzamy kolejne 144 lokale zaprojektowane w dwóch budynkach. Do dyspozycji klientów stawiamy kompaktowe i funkcjonalne układy mieszkań, każdy z balkonem na wyższej kondygnacji lub ogródkiem z tarasem na parterze. Na dachu jednego z budynków powstanie siłownia plenerowa, a na terenie osiedla stacja ładowania samochodów elektrycznych i stojaki rowerowe. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy także plac zabaw. Docelowo w 4 budynkach zamieszka ponad tysiąc lokatorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych