Murapol powiększa wrocławską ofertę. Startuje kolejny etap Murapol Jagodno Parku

Murapol rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Murapol Jagodno Parku we Wrocławiu. Oferta obejmuje 211 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 16 czerwca 2022 16:19

  • Murapol rozpoczyna sprzedaż mieszkań, które powstały w ramach kolejnego etap Murapol Jagodno Park.
  • Powstanie 211 mieszkań, zaprojektowanych w czterech 5- i 6-kondygnacyjnych budynkach.
  • Docelowo w inwestycji powstanie 5 budynków, w których zamieszka ok. 830 lokatorów.

Murapol Jagodno Park to inwestycja, która powstanie w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Jagodno - to zielona część stolicy województwa dolnośląskiego, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, zachowując przy tym swój niepowtarzalny zielony charakter. W okolicy znajduje się stale rozbudowywana sieć punktów handlowo-usługowych i placówek oświatowo-wychowawczych. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej, dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut. Nieopodal inwestycji znajduje się Park Brochowski, gdzie przyszli mieszkańcy będą mogli udać się na spacer i spędzać aktywnie czas.

Wprowadzony do sprzedaży drugi etap Murapol Jagodno Parku obejmuje szeroką pulę układów i metraży - od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Do każdego z nich przynależy taras z ogródkiem na parterze oraz przestronny balkon na wyższych kondygnacjach. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zielonych terenów, zachęcających do rekreacji i aktywności na świeżym powietrzu. Warto dodać, że deweloper stawia do dyspozycji mieszkańców także stacje ładowania samochodów elektrycznych i stojaki rowerowe, co z pewnością ma duże znaczenie dla wszystkich osób, które pragną żyć jeszcze bardziej ekologicznie. Ponadto, w częściach wspólnych budynków zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie LED.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Grupa Murapol w swoich inwestycjach wprowadza szereg eko udogodnień, które nie tylko zmniejszają negatywny wpływ człowieka na środowisko, ale też poprawiają komfort życia lokatorów. Rosnąca świadomość Polaków sprawia, że coraz więcej budynków powstaje w zgodzie z naturą. Chcąc obniżyć koszty użytkowania danej nieruchomości, deweloperzy i inwestorzy stosują ekologiczne rozwiązania już na etapie budowy. Zrównoważone osiedla to korzyść nie tylko dla środowiska, ale też dla mieszkańców - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

W marcu tego roku do sprzedaży wprowadzonych zostało 66 mieszkań w 1. obiekcie Murapol Jagodno Parku. Docelowo w inwestycji powstanie 5 budynków, w których zamieszka ok. 830 lokatorów.

Obecna oferta mieszkań Grupy Murapol we Wrocławiu obejmuje blisko 400 lokali. Poza Murapol Jagodno Parkiem klienci mogą wybierać mieszkania w dwóch innych projektach. Przy ul. Buforowej, w inwestycji Murapol Zielona Toskania w ofercie znajdują się ostatnie gotowe do odbioru lokale. Tuż obok, przy ul. S. Drabika deweloper realizuje Murapol Słoneczne Jagodno, gdzie w trzech budynkach powstaje ponad 300 mieszkań, z których nieco ponad 100 jest jeszcze dostępnych.

Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do grupy Murapol.

W dotychczas zrealizowanych przez dewelopera ośmiu wieloetapowych inwestycjach w stolicy Dolnego Śląska zamieszkało już ponad 9 tys. lokatorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych