Murapol Poznańskie Ogrody już w sprzedaży

Grupa Murapol uruchomiła sprzedaż pierwszego etapu projektu Murapol Poznańskie Ogrody, w którym do dyspozycji klientów postawiła 266 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 11,5 tys. mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 10:53

Murapol Poznańskie Ogrody to nowy projekt mieszkaniowy Murapolu, powstający przy ul. Kajki w Poznaniu. Pierwszy etap inwestycji przewiduje budowę dziewięciokondygnacyjnego obiektu, w którym powstanie 266 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach i układach, od 26 - metrowych kawalerek, przez lokale dwupokojowe i trzypokojowe, po mieszkania czteropokojowe o powierzchni nawet 85 mkw. W kondygnacji podziemnej budynku przewidziano 390 miejsc postojowych.

– Murapol sukcesywnie umacnia swoją pozycję na poznańskim rynku mieszkaniowym. Obecnie oferujemy tutaj mieszkania w dwóch inwestycjach, a w przygotowaniu mamy dwie kolejne. Dostrzegając zróżnicowane preferencje i możliwości klientów, staramy się przygotowywać oferty mieszkaniowe adresowane do różnych profili klientów. Jest to wyrazem naszej strategii dywersyfikowania działalności w każdym jej aspekcie, co pozwala nam uniezależnić się zarówno od jednej lokalizacji, jak i jednego segmentu rynku. Wprowadzana do sprzedaży inwestycja Murapol Poznańskie Ogrody powstająca w dzielnicy Jeżyce, skierowana jest do ludzi ceniących dogodną lokalizację, bliskość do centrum miasta i jego bogatej infrastruktury. Liczymy, że zróżnicowana oferta mieszkań w połączeniu z atutami lokalizacyjnymi projektu, sprawi że będzie się on cieszył dużym zainteresowaniem mieszkańców Poznania – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest pracownia Murapol Architects Drive, należąca do grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Harmonogram inwestycji przewiduje oddanie mieszkań do dyspozycji klientów w trzecim kwartale 2018 roku.

Oferta mieszkaniowa Grupy Murapol w Poznaniu, poza projektem przy ul. Kajki, obejmuje także blisko 250 mieszkań w ramach trzeciego i czwartego etapu inwestycji Murapol Nowe Winogrady, zlokalizowanej przy ul. Hawelańskiej. W dwóch wcześniejszych, już skomercjalizowanych, etapach tego projektu nabywców znalazły 274 lokale mieszkalne.

Ponadto firma przygotowuje dwie kolejne inwestycje. Przy ul. Karpia powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne i sześciokondygnacyjne, w których zostaną zaoferowane 184 lokale mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 9,9 tys. mkw. oraz 184 miejsca postojowe. Z kolei przy ul. Wagrowskiej Murapol przygotowujemy projekt siedmiu budynków z 711 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 35 tys. mkw. Do dyspozycji mieszkańców postawionych zostanie także ponad tysiąc miejsc postojowych w tej inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych