Murapol rozpoczyna sprzedaż nowego osiedla na Woli

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż mieszkań powstających w ramach pierwszego etapu inwestycji Murapol Ordona, zlokalizowanej przy ul. Ordona na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 22 czerwca 2017 14:56

W dziewięciokondygnacyjnym budynku do dyspozycji klientów zostało postawionych 166 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 7,9 tys. mkw. oraz 181 miejsc postojowych usytuowanych w podziemnej hali garażowej oraz na terenie inwestycji. Ponadto w części parterowej budynku powstanie 6 lokali handlowo-usługowych.

Wstępny harmonogram inwestycji Murapol Ordona przewiduje rozpoczęcie przekazań gotowych mieszkań nabywcom w listopadzie 2018 roku. Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia architektoniczna należąca do Grupy Abadon Real Estate, skupiającej segment wykonawczy holdingu Murapol. Oferta mieszkań powstających w ramach projektu przy ul. Ordona obejmuje kawalerki, lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 27 mkw. do 82 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Warszawa jest jedną z kluczowych lokalizacji na naszej mapie inwestycji dlatego konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na jej rynku mieszkaniowym. Murapol Ordona to nasz czwarty projekt nieruchomościowy realizowany na warszawskiej Woli - dzielnicy, której atuty lokalizacyjne oraz bogatą infrastrukturę dostrzega coraz większa liczba mieszkańców stolicy. Liczymy, że przygotowana propozycja mieszkań oraz powierzchni komercyjnej spotka się z równie dużym zainteresowaniem klientów co lokale oferowane w inwestycjach wcześniej realizowanych w tej części miasta – mówi Michał Sapota, prezes zarządu Murapol. – Nasza obecność w stolicy nie ogranicza się jedynie do Woli. Dostrzegając zróżnicowane preferencje lokalizacyjne szerokiego grona potencjalnych klientów przygotowujemy projekty mieszkaniowe w Bielanach, Białołęce, Mokotowie, Ochocie i Ursusie. – dodaje Michał Sapota.

Grupa Murapol jest obecna na warszawskim rynku mieszkaniowym od 6 lat. W tym czasie zaoferowała mieszkańcom stolicy ok. 1,5 tys. lokali mieszkalnych. Warszawskie portfolio Grupy stanowią inwestycje Murapol Jana Kazimierza, Królewskie Ogrody, a także Cztery Pory Roku. Obecnie w ofercie Murapolu, poza inwestycją Murapol Ordona, znajdują się ostatnie wolne mieszkania w projekcie Murapol Parki Warszawy, zlokalizowanym przy Al. Prymasa Tysiąclecia na warszawskiej Woli. Ponadto Grupa przygotowuje realizację kolejnych inwestycji, w ramach których łącznie powstanie ponad 3 tys. mieszkań o łącznym PUM przekraczającym 130 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych