Murapol startuje z nowym osiedlem w Gdańsku

Murapol rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Gdańsku. W ramach Murapol Osiedle Ambro powstaną trzy budynki i siłownia plenerowa.

Autor: aw 09 czerwca 2022 12:53

  • Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję w Gdańsku – Murapol Osiedle Ambro.
  • Projekt obejmuje trzy budynki wielorodzinne z 5-kondygnacjami naziemnymi oraz podziemnymi halami garażowymi.
  • W ramach przedsięwzięcia powstanie 190 mieszkań, które zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy, zaś w budynkach zostanie wdrożona technologia Home Management System.
  • Na terenie osiedla powstanie siłownia plenerowa oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Murapol Osiedle Ambro to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w południowej części Gdańska, przy ul. Świętokrzyskiej. Oferta obejmuje szeroką pulę mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, od kawalerek po lokale 4-pokojowe, o powierzchni od 25 do 66 mkw. Nabywcy mieszkań będą mogli dowolnie zaaranżować swoją przestrzeń, na co pozwolą funkcjonalne i kompaktowe układy mieszkań. Z kolei przynależna do każdego lokalu powierzchnia dodatkowa w postaci ogródka z tarasem na parterze lub przestronnego balkonu na wyższych kondygnacjach, zapewni komfort i wygodę jego lokatorom.

Ekologiczne osiedle w Gdańsku

Grupa Murapol w swoich inwestycjach stosuje ekologiczne rozwiązania podnoszące jakość i komfort życia ich mieszkańcom. W standardzie każdego lokalu na Murapol Osiedlu Ambro znajdzie się pakiet antysmogowy, a dodatkowo mieszkańcy będą mogli zainstalować system inteligentnego domu. Na terenie inwestycji zostanie zamontowana stacja ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów zadaszone stojaki rowerowe. Dla wielbicieli aktywności na świeżym powietrzu zaprojektowano strefę rekreacji obejmującą siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe. Te ostatnie będą nie tylko miejscem relaksu i integracji mieszkańców osiedla, ale również wesprą gospodarowanie wodami opadowymi na jego terenie. Z kolei z myślą o najmłodszych lokatorach powstanie plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowo, w budynkach na gdańskim osiedlu zaprojektowano również niegenerujące hałasu cichobieżne windy, tak potrzebne dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Do dyspozycji klientów deweloper stawia również 115 miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych oraz 113 wokół budynków.

Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do dewelopera.

Gdańsk ważny dla Murapolu

- Gdańsk to bardzo ważny punkt na mapie naszych inwestycji. Jesteśmy obecni na tamtejszym rynku deweloperskim już od 12 lat. Dotychczas oddaliśmy do użytkowania ponad 1,2 tys. lokali mieszkalnych w ramach 5 naszych gdańskich inwestycji. Murapol Osiedle Ambro to czwarta propozycja w aktualnej ofercie w tym mieście – obok Murapol Osiedla Novelo, Murapol Osiedla Zdrovo i Murapol Osiedla Zdrovo 2. Nowa inwestycja powstanie w sprawdzonej przez nas lokalizacji, w której zrealizowaliśmy jedno z dotychczas większych naszych przedsięwzięć – Osiedle Vivaldiego, które cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów. Jestem przekonany, że i tym razem będzie podobnie - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol.

Murapol Osiedle Ambro to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych. Przemawia za tym nie tylko szeroka i zróżnicowana oferta mieszkań, ale również atrakcyjna lokalizacja inwestycji – sąsiedztwo zielonych terenów oraz dogodne skomunikowanie z centrum Gdańsk, co pozwoli korzystać z atrakcji kulturalnych miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych