Na Błoniach Wilanowskich powstaje nowa inwestycja Infinity Wilanów

Z początkiem kwietnia ruszyły prace nad inwestycją DOR Group - Infinity Wilanów. Za prace odpowiada Hochtoef Polska. Inwestycja powinna być gotowa pod koniec 2022 roku.

Autor: Housemarket.pl 23 kwietnia 2021 15:05

Zlecenie obejmuje wykonanie budynku z czterema kondygnacjami naziemnymi oraz dwoma podziemnymi. Zaprojektowano w nim apartamenty o powierzchni od 32 do 132 m kw. z tarasami, balkonami lub ogródkami. Mieszkania mają ponadstandardową wysokość od 2,75 do 3 metrów. W części podziemnej znajdzie się garaż z przewidzianymi miejscami postojowymi do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycję Infinity Wilanów cechuje nowoczesna i elegancka architektura oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Zarówno przestrzenie wspólne, jak i zieleń zaprojektowane zostały z dbałością o funkcjonalność i komfort użytkowników. Wśród udogodnień dla przyszłych mieszkańców przewidziano tutaj m.in. całodobową recepcję, strefę rekreacji z klubem malucha oraz paczkomat i stojaki na rowery. Apartamentowiec położny jest w zielonej części Wilanowa, przy ulicy Herbu Janina na Błoniach Wilanowskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych