Na budynkach Projekt Q5 w Berlinie zawisła wiecha

Doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i wysoka efektywność energetyczna to kluczowe atuty inwestycji Projekt Q5 realizowanej w Berlinie przez spółkę Antczak Germany z Grupy Antczak. Po osiągnięciu docelowej wysokości na obu budynkach zawisła tradycyjna wiecha.

Autor: housemarket.pl 07 września 2022 12:01

  • W ramach inwestycji Projekt Q5 powstają dwa kameralne budynki o łącznej powierzchni 1,2 tys. mkw.
  • W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, z balkonami lub przydomowymi ogródkami, a także dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami.
  • Pierwszy budynek realizowany w ramach inwestycji Projekt Q5 zostanie przekazany klientom na początku stycznia 2023 roku.

Lokale, które powstaną w ramach Projektu Q5 zostaną oddane w niemieckim standardzie deweloperskim, tj. m.in. z drzwiami wewnętrznymi, okładzinami ścian oraz wykończonymi podłogami i łazienkami. Izolacja cieplna konstrukcji budynków będzie o 30 proc. bardziej efektywna niż w obiektach referencyjnych, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w znacznym stopniu optymalizować koszty zużycia energii.

- Projekt Q5 to nasza flagowa inwestycja na niemieckim rynku. W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Berlina, w sercu prestiżowej dzielnicy Spandau, budujemy mieszkania i apartamenty klasy premium skierowane do najbardziej wymagających klientów. Doskonała jakość wykonania i wysoka efektywność energetyczna, pozwalająca istotnie ograniczyć zużycie energii, są realną odpowiedzią na współczesne wyzwania klimatyczne i makroekonomiczne. Mimo niełatwej sytuacji rynkowej cały proces inwestycyjny realizujemy zgodnie z założonym harmonogramem, dzięki czemu z optymizmem patrzymy na kolejne projekty deweloperskie w Niemczech - podkreśla Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Projekt Q5 powstaje w zachodniej części Berlina przy ulicy An der Kappe 82. Inwestycję cechuje doskonała lokalizacja - idealna dla osób ceniących miejskie życie oraz bliskość terenów zielonych. Wygodny dojazd do centrum metropolii zapewnia m.in. szybka kolej miejska (S-Bahn). Przyszli mieszkańcy będą mogli delektować się wspaniałymi widokami na sąsiedni park (Spectepark) oraz korzystać z rozwijanej przez lata infrastruktury handlowej i rekreacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nie tylko liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, ale też urokliwe wybrzeża rzeki Haweli, a nawet rezerwaty dzikiej przyrody (Spandauer Forst).

Pierwszy budynek realizowany w ramach inwestycji Projekt Q5 zostanie przekazany klientom na początku stycznia 2023 roku, a kolejny - na przełomie marca i kwietnia 2023 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych