Na Mokotowie powstaje kameralna inwestycja premium Orkana Apartments

Tuż obok parku Arkadia na warszawskim Mokotowie powstaje kameralna zabudowa otulona zielenią prywatnego ogrodu - Orkana Apartments. Inwestycja o butikowym charakterze składa się jedynie z 4 ekskluzywnych apartamentów, z których każdy położony jest na oddzielnym piętrze z bezpośrednim dostępem do windy.

Autor: Housemarket.pl 11 października 2021 10:55

Budowa rozpocznie się jesienią 2021, a planowany czas oddania inwestycji to początek 2023 roku.

Za projekt odpowiadają projektanci Gomez Architecture, którzy połączyli maksymalną użyteczność dla mieszkańców z minimalistycznym designem, wysublimowaną jakością i ponadczasową elegancją. Zaprojektowali elewację wykończoną ręcznie wykonanymi płytkami. Wysokie na 3 metry wnętrza apartamentów maja powierzchnię od 115 do 138 mkw. Sypialnie i salony z doprowadzonym systemem klimatyzacji czy zdalnie sterowane gniazdka elektryczne, to tylko kolejne jego przejawy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek połączony jest z tkanką miejską prywatną drogą dojazdową, a każdy z apartamentów ma do swojej dyspozycji dwa pojemne miejsca parkingowe oraz autonomiczną, sporej wielkości komórkę lokatorską we wspólnym garażu. 50 proc. miejsc parkingowych posiada specjalne gniazda do ładowania samochodów
elektrycznych.

Projektanci Artkam design, z pomocą najlepszych materiałów w jasnych, ciepłych kolorach z ciemnymi akcentami użytych do pokrycia podłóg i ścian czy wszechobecnych wykwintnych ozdobników, już od progu wnętrz rozpoczynają swoją opowieść o luksusowej naturze Orkana Apartments.

- We wnętrzach zastosowałam mariaż polskiej gościnności i domowego ciepła z belgijskim minimalizmem i designem wnoszącym nową wartość – mówi Kamila Sitak, Interior Designer i założycielka Artkam design.

Koncept oświetlenia Orkana Apartments został oparty o całą kolekcję ambitnych, niespotykanych dotąd rozwiązań oświetleniowych. Twórcami konceptu są projektanci z Delta Light, słynący z innowacyjności oraz umiejętności tworzenia mieszanki subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i wzornictwa, zarówno w oświetleniu wewnętrznym i zewnętrznym.

Za projekt ogrodu okalającego Orkana Apartments odpowiada polski projektant krajobrazu Pasa Design. Zaadaptowano do niego pełnowymiarowe, dorosłe rośliny, które od pierwszych chwil zapewnią mieszkańcom prywatność i intymność. Całość podkreśli wprost baśniowe oświetlenie, akcentujące walory
tutejszych drzew i roślin. Granice działki wytyczają w całości porośnięte roślinnością panele.

- Stworzyliśmy ogród, który podkreśla kameralny charakter budynku, tworząc wyjątkową, intymną atmosferę zapewniającą jednocześnie prywatność jego mieszkańcom.

Za inwestycje odpowiada Ciril Poland należy do belgijskiej grupy Democo. Pod parasolem Democo działa 8 wysokospecjalistycznych firm zatrudniających ponad 800 pracowników. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych