Na osiedlu Dominopark Ekonbud-Fadom przekazuje klucze

Deweloper Ekonbud-Fadom zakończył prace nad osiedlem Dominopark i uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Autor: HouseMarket.pl 02 sierpnia 2016 09:53

Ulica Obywatelska wzbogaciła się o dwa kolejne budynki, w ramach których powstało łącznie 79 mieszkań oraz komórki lokatorskie przypisane do każdego lokalu.

Do tej pory na osiedlu Dominopark oddano łącznie dziewięć budynków, budowa tego osiedla została zakończona. Lokale szybko zdobyły swoich nabywców, dlatego deweloper zdecydował się na realizację kolejnych osiedli.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Duże zainteresowanie mieszkaniami przy Obywatelskiej, z pewnością przyśpieszyło decyzję o realizacji kolejnych inwestycji mieszkaniowych w Zielonej Górze. Podczas przygotowywania projektów następnych budynków pod uwagę braliśmy głos klientów. Nasze mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zapewnić ich maksymalną funkcjonalność i przestronność – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Obecnie deweloper Ekonbud-Fadom zakończył budowę dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków. Każdy z nich wyposażył w komórki lokatorskie, garaże, a klatki schodowe w cichobieżne windy. Łącznie osiedle wzbogaciło się o 79 mieszkań i kilkudziesięciu nowych lokatorów, bowiem część kluczy do wymarzonego M została już przekazana nabywcom.

W przygotowanym projekcie znalazły się lokale o powierzchni od 46 do 114 mkw. Ich cena wahała  się między 3550 a 3950 zł brutto za metr kwadratowy. Dostępne są jeszcze  trzypokojowe mieszkania.

Osiedle Dominopark to kompleks mieszkaniowy położony w północnej części miasta, przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Lokalizacja stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób poszukujących ciszy, spokoju oraz relaksu wśród zieleni.

To dobre miejsce również dla osób aktywnych, bowiem w okolicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, pozwala na łatwy dostęp do infrastruktury: centr handlowych, szkół i przedszkoli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych