Na Osiedlu Słonecznym rośnie pierwszy budynek

W Szamotułach przy ulicy Gąsawskiej trwają zaawansowane prace budowlane. Powstaje tam Osiedle Słoneczne, realizowane przez dewelopera Agrobex.

Autor: HouseMarket.pl 25 stycznia 2017 15:06

W ramach inwestycji zostaną przygotowane trzy kameralne budynki wielorodzinne. Pierwszy z nich będzie gotowy w pierwszym kwartale 2018. W ramach pierwszego etapu, rozpoczętego wczesną jesienią, budowlańcy pracują nad budynkiem od strony ulicy Gąsawskiej. W ostatnim czasie została przygotowana czwarta kondygnacja w stanie surowym.

Obecnie trwają prace przygotowawcze do nałożenia pokrycia dachowego oraz zainstalowania stolarki okiennej. W budynku będzie łącznie 36 mieszkań, po dziewięć na każdym poziomie. Planowany termin oddania do użytku to pierwszy kwartał 2018 r. Mimo zimy, prace postępują według założonego harmonogramu. Na Osiedlu Słonecznym zaplanowano także dwa kolejne budynki, sąsiadujące z pierwszym. Deweloper zadba o przestrzenie wspólne i małą architekturę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Mając na uwadze komfort mieszkańców do każdego z mieszkań przewidziano miejsce postojowe na specjalnie przygotowanym, wygodnym parkingu. Ponadto powstanie plac zabaw, a w pobliżu gmina ma wybudować teren rekreacyjny – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Agrobex, inwestor Osiedla Słonecznego proponuje przyszłym mieszkańcom lokale od jednopokojowych do trzypokojowych, o metrażach od 33,3 do 54,2 mkw. W największych mieszkaniach zostaną zaaranżowane pokoje dzienne z aneksem kuchennym, dwa dodatkowe pokoje i przestronna łazienka. Mieszkańcy na parterze skorzystają z ogrodów, z kolei do piętrowych lokali będą przynależeć balkony.

Ceny zaczynają się od 3670 zł brutto za 1 mkw., lokale dostępne są w programie MdM. Sprzedaż mieszkań w ramach pierwszego budynku już się rozpoczęła. Co ważne, inwestycja powstaje w miejscu spokojnym, otoczonym zielenią. Szamotuły to kilkunastotysięczne miasteczko, niecałe 40 km na północny zachód od Poznania. Wystarczy nieco ponad 10 minut, aby z miejsca inwestycji przy Gąsawskiej spacerem dotrzeć na dworzec PKP, czy autobusowy. Inwestycja może zainteresować nie tylko mieszkańców Szamotuł, ale także innych regionów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych