Na Siekierkach powstaje osiedle domków jednorodzinnych Ustronie Mokotów

Ustronie Mokotów to pierwsze osiedle domów jednorodzinnych realizowane w Warszawie przez spółkę deweloperską SGI. W kameralnej części Dolnego Mokotowa – na warszawskich Siekierkach, przy ulicy Rodzynkowej powstanie 21 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Metraże rozpoczynają się od 177 mkw. Inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku.

Autor: housemarket.pl 09 listopada 2020 10:31

Domy są przestronne – mają metraże od 177 do 187 mkw. i posiadają 5 pokoi. Każdy z nich ma garaż mieszczący dwa samochody oraz ogród o wielkości minimum 100 mkw. Inwestycja Ustronie Mokotów wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, który obejmuje między innymi ogrzewanie podłogowe czy instalację gotową do montażu klimatyzacji. Dzięki mechanizmowi rekuperacji budynki będą energooszczędne. Rekuperatory pozwalają bowiem na wymianę powietrza i odzyskiwanie ciepła z tego wywiewanego (zanieczyszczonego). W rezultacie mieszkańcy będą mogli cieszyć się świeżym powietrzem bez otwierania okien i niepotrzebnych strat energii. W ramach standardowego wyposażenia klienci otrzymują także system inteligentnego domu KNX firmy ABB, który pozwala na zdalne sterowanie wszelkimi urządzeniami – np. regulację temperatury czy obsługę żaluzji zewnętrznych. Ponadto, w każdym budynku zainstalowany będzie system alarmowy oraz indywidualny monitoring.

Dom z oknem na świat

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domy w inwestycji Ustronie Mokotów posiadają przestronne okna o blisko 3 metrach wysokości. W standardzie inwestycji SGI są także elektronicznie sterowane rolety zewnętrzne we wszystkich oknach. Pozwolą one na zachowanie pełnej prywatności.

Bliskość natury

Lokalizacja – na warszawskich Siekierkach – jest zdecydowanym atutem inwestycji. Tereny zielone i dzikie ścieżki rowerowe zachęcają do biegania czy jazdy na rowerze o każdej porze roku. Te aspekty nabierają na znaczeniu szczególnie teraz, w czasie epidemii, kiedy inne formy aktywności są ograniczone, a kluby sportowe – zamknięte.

– Ustronie Mokotów jest odpowiedzią na potrzeby osób, które marzą o domu z ogrodem, przy jednoczesnej bliskości centrum i wszystkich udogodnień, jakie niesie za sobą życie w mieście. Inwestycja od momentu wejścia do sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem. Do tej pory sprzedaliśmy 40 proc. domów, a kolejne 10 proc. mamy w rezerwacji. Większe przestrzenie, nowoczesny styl i innowacyjne rozwiązania technologiczne – tego dziś szukają klienci. To nasz pierwszy tego typu projekt w Warszawie i jesteśmy zadowoleni z tempa sprzedaży. Nie wykluczamy kolejnych takich realizacji – mówi Robert Stachowiak, prezes zarządu SGI.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych