Na Vicino trwają prace elewacyjne

Inwestycja firmy DewelopART – Vicino doczekała się prac elewacyjnych i wstawiania okien w mieszkaniach. Osiedle powstaje na wrocławskich Krzykach, przy ulicy Jesionowej 35-37. W grudniu deweloper oferuje AGD w cenie mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 11:21

Vicino jest sześciokondygnacyjnym budynkiem wyposażonym w cichobieżną windę dostępną z poziomu garażu podziemnego. Znajdzie się w nim 70 mieszkań o metrażach od 33 mkw. do 69 mkw., od kawalerek do czteropokojowych. Każde posiada przestronny balkon lub duży ogródek. Ceny zaczynają się od 214 tys. zł.

Dostępne będą komórki lokatorskie oraz rowerownia w każdej z dwóch bram budynku. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem oraz naziemne miejsca parkingowe. Planowany termin zakończenia inwestycji to drugi kwartał 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Doskonale rozwinięta infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem na ul. Borowskiej, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych