Nadmorskie Patrio. Apartamenty przy plaży w Jastrzębiej Górze

Realizowana przez House Invest inwestycja Nadmorskie Patrio to dwa luksusowe budynki w Jastrzębiej Górze. W każdym rozmieszczono po 30 apartamentów o powierzchni od 34,38 mkw. aż do 130,71 mkw. Apartamentowce połączone są ze sobą podziemnym garażem. Dostępnych jest w nim 58 miejsc postojowych.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2017 10:45

Mieszkania na parterze posiadać będą teren zielony do wyłącznego korzystania, natomiast lokale na drugim piętrze dodatkowo posiadają antresolę z tarasem. Dwuklatkowy apartamentowiec wyposażony jest w windę osobową zapewniającą komunikację pomiędzy garażem a drugim piętrem.

W ofercie dewelopera są apartamenty o metrażu od 34 mkw. do 130 mkw. Na jednej kondygnacji zaplanowano od 10 do 12 lokali. Łącznie na terenie osiedla powstanie 60 apartamentów. W inwestycji zaplanowano również lokale usługowe. Deweloper planuje zakończenie budowy w pierwszym kwartale 2018 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jastrzębia Góra to miejscowość słynąca z wysokich klifów, które stale tworzone są przez morskie fale. Jest to najdalej wysunięta na północ część Polski, którego okolica oznaczona została pomnikiem Gwiazda Północy. Dzięki niepowtarzalnemu krajobrazowi nadmorskiemu, którego pas wybrzeża stanowi część nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest to miejscowość idealna na całoroczny wypoczynek.

Mieszkańcy oraz turyści mają dostęp do liczącej ponad 32 km trasy nordic walking, a także ponad 12-hektarowy rezerwat przyrody Przylądek Rozewski. Atrakcją jastrzębiej Góry jest również wąwóz Lisi Jar, w którym to porastające wokół buki tworzą niesamowity mikroklimat. Wąwóz rozciąga się aż do plaży i obecnie ma ok. 350 m długości. Plaża w Jastrzębiej Górze uchodzi za jedną z najpiękniejszych plaż pod względem krajobrazowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych