Nadolnik Compact Apartments w rozbudowie

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments regularnie się powiększa. I etap, w którym znalazło się 213 lokali, został zrealizowany. Dosłownie ostatnie smart apartameny są dostępne w sprzedaży, a reszta już znalazła swoich nabywców.

Autor: housemarket.pl 29 grudnia 2020 15:03

Tymczasem tuż obok następuje kontynuacja projektu. W II etapie Nadolnik Compact Apartments zostaną przygotowane 224 lokale o powierzchni od 19 do 41 mkw.

- W grudniu, zgodnie z harmonogramem, zostały wykonane kolejne prace na kondygnacji hali garażowej, w tym między innymi ściany szczelinowe i słupy podpierające kolejny poziom budynku - informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak podkreśla przedstawicielka dewelopera, inwestycja wyróżnia się na rynku nieruchomości ze względu na przystępność.

- Kompaktowy smart apartament posiada aneks kuchenny, łazienkę, przestrzeń do pracy i wypoczynku. Tak zaprojektowany i zaaranżowany lokal z powodzeniem zastąpi kawalerkę - mówi Karolina Skrzypek.

Smart apartament jest dostępny od 111 150 zł netto (istnieje bowiem możliwość odliczenia podatku VAT), przez co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób młodych, jako ich pierwsza nieruchomość. To mogą być studenci, absolwenci, osoby zaczynające swoją ścieżkę zawodową. Z kolei przedsiębiorcy, którzy często podróżują służbowo do Poznania, docenią fakt, że posiadając swój smart apartament, nie obowiązują ich doby hotelowe, dodatkowe opłaty, formalności związane z rezerwacjami pokoju, których trzeba skrupulatnie pilnować.

- Ponadto Nadolnik znajduje się w spokojnym miejscu. To lepsze rozwiązanie dla kadry menedżerskiej, której przedstawiciele po całym dniu pracy, szukają ciszy oraz wytchnienia - podkreśla Karolina Skrzypek.

Nad propozycją z pewnością pochylą się też inwestorzy, którzy kupują lokale z myślą o dalszym zysku, np. z wynajmu. Warto docenić kompaktowy, funkcjonalny projekt. W mniejszym smart apartamencie, o powierzchni 19 m kw. znajdzie się przestrzeń dla dwóch osób. Natomiast dla 41 m kw. przewidziano też dodatkowe miejsce w ramach antresoli. Z punktu widzenia klienta inwestycyjnego oczywiście ma to znaczenie.

Kolejnym atutem Nadolnik Compact Apartaments jest wspomniana lokalizacja. Inwestycja powstaje blisko poznańskiej Śródki i Zawad. To miejsca coraz bardziej doceniane, ze względu na swój historyczny charakter (Ostrów Tumski, katedra) i bliskość Wartostrady, co z kolei pozwala na bliski kontakt z przyrodą. Ponadto tuż obok znajduje się Rondo Śródka, skąd można dojechać w dowolną część miasta dzięki komunikacji miejskiej, bądź – wyjechać poza granice metropolii. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych