Najdroższy apartament we Wrocławiu wystawiony na sprzedaż. Ile kosztuje?

Toscom wystawił na sprzedaż, we Wrocławiu swój najdroższy i najbardziej prestiżowy apartament. Lokal dostępny jest w ramach inwestycji Bernardyńska i ma powierzchnię 198 mkw. Jego wartość szacowana jest na kwotę 6 mln zł.

Autor: housemarket.pl 01 marca 2022 11:22

  • Toscom ruszył ze sprzedażą mieszkań w ramach osiedla Bernardyńska we Wrocławiu.
  • Inwestycja zlokalizowana jest w absolutnym centrum Wrocławia, tuż przy parku Słowackiego.
  • Najdroższy apartament dostępny w ramach inwestycji kosztuje około 6 mln. zł.

W ostatnim czasie ruszyła oficjalna przedsprzedaż lokali w inwestycji Bernardyńska. Położona w zabytkowej części Wrocławia, nazywanej w XIV wieku Nowym Miastem, jest flagowym przedsięwzięciem Toscom. Teren, na którym stał niegdyś kościół i klasztor Bernardynów, aktualnie stanowi zdesakralizowane miejsce, w dalszym ciągu posiadające tajemniczy i nastrojowy charakter. Dziś - po ponad 600 latach i dzięki Toscom - „stare” powraca, wprowadzając w przestrzeń miejską zupełnie nową jakość nieruchomości, bazującą na prestiżu i komforcie.

Luksus wart 6 milionów zł

Apartament liczy około 200 mkw. powierzchni. Centrum apartamentu jest salon w klasycznym, eleganckim wydaniu estetykę przestrzeni. To przestronne wnętrze – oprócz komfortu domowników – zapewnia wolność w personalizacji pomieszczeń. Przestrzeń jest przeznaczona do codziennego odpoczynku w wysokiej jakości wnętrzu – samemu, bądź z domownikami – umożliwiająca relaks w akompaniamencie delikatnej muzyki fortepianu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Połączony z salonem aneks kuchenny oraz przestronna jadalnia umożliwiają zorganizowanie wystawnych kolacji i przyjęć. Harmonijne, otwarte wnętrze gwarantuje przede wszystkim komfort - zarówno gotowania, jak i goszczenia odwiedzających.

CZYTAJ TEŻ: TOSCOM BUDUJE OSIEDLE PREMIUM

Trzy sypialnie stanowią dopełnienie wrocławskiego apartamentu. Ich wnętrze umożliwia zaprojektowanie osobistej, spersonalizowanej przestrzeni, sprzyjającej wypoczynkowi. Największą z nich wyposażono w garderobę oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową, wzbogacając przestrzeń o niezbędne elementy luksusowej sypialni. Pozostałe dwa pomieszczenia, oprócz przestronności, oferują pojemne, wbudowane szafy oraz rozświetlone wnętrze, tworząc harmonijną strefę wypoczynku.

Główna łazienka, znajdująca się w centrum apartamentu, gwarantuje komfort codziennego użytkowania. Jej przestrzenność umożliwia zastosowanie dowolnych rozwiązań - zarówno przy wyborze wyposażenia, jak i ewentualnych elementów ozdobnych.

Wysokość najdroższego apartamentu we Wrocławiu wynosi 3,40 m. W elementy podwyższające standard życia wpisuje się również reprezentacyjny gabinet, umożliwiający oddzielenie miejsca pracy - zwłaszcza w systemie home office - od przestrzeni domowej, tworząc wyciszone, komfortowe pomieszczenie dogodne do pracy, doświetlane światłem słonecznym. Obszerne wnętrze umożliwi wyposażenie gabinetu w elegancką sofę oraz pokaźne biurko, przy którym można przywitać gości odwiedzających mieszkańców nie tylko w sprawach biznesowych.

Dopełnienie apartamentu stanowi stumetrowy taras, obszerny balkon z czterema wejściami oraz aż sześć loggi. Lokal wyposażony jest w klimatyzację.

Jak mówi Przemysław Jakubowski, dyrektor sprzedaży w inwestycji Bernardyńska, wyposażenie najdroższego we Wrocławiu apartamentu to nie jedyne jego atuty. Mieszkańcy będą miel dostęp do rozbudowanej strefy spa w tym kortu do squash, a także do wydzielonej strefy coworkingowej – z systemem rezerwacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych